Lady Gaga i Bradley Cooper "Shallow" - zobacz występ na gali Oscary 2019! [WIDEO]

2019-02-25 9:36
Oscary 2019 - Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga i Bradley Cooper zgodnie z obietnicą wystąpili na gali Oscary 2019 z piosenką Shallow. Wykonanie oscarowej piosenki z filmu A Star Is Born nie zawiodło fanów! Zobaczcie nagranie z gali Oscary 2019 - to właśnie tą piosenką Lady Gaga i Bradley Cooper wyśpiewali sobie statuetkę!

Za nami gala Oscary 2019. Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpili w Dolby Theatre w Hollywood ze swoją piosenką Shallow, promującą nominowany do Oscarów film w reżyserii Coopera, A Star Is Born / Narodziny Gwiazdy.

Ani sam film, ani jego reżyser, ani też aktorzy nie zdobyli niestety statuetki w głównych kategoriach, ale na pocieszenie Bradley Cooper i Lady Gaga odebrali nagrodę za Najlepszą Piosenkę. A przecież A Star Is Born to film muzyczny, więc Oscar w kategorii Best Original Song to nie byle jakie wyróżnienie!

OSCARY 2019
Oscary 2019 - czerwony dywan

Autor: East News

Za nami gala rozdania Oscarów 2019! Czerwony dywan błyszczał - dosłownie i w przenośni - od gwiazd. W tym roku wiele z nich postawiło na mieniące się złotem i srebrem suknie.Zobaczcie zdjęcia z czerwonego dywanu! 

LADY GAGA I BRADLEY COOPER NA ŻYWO - SHALLOW NA GALI OSCARY 2019

Bradley Cooper i Lady Gaga dotrzymali słowa i podczas oscarowej gali wykonali na żywo swój wspaniały hit z filmu Narodziny Gwiazdy, czyli tak bardzo kochaną przez fanów piosenkę Shallow.

Jak wypadł występ Lady Gagi i Bradleya Coopera? Niektórzy twierdzą, że był bardzo podniosły, a inni, że od razu stał się memem...

Dlaczego występ Gagi i Bradleya miałby stać się memem?

Wszystko przez komentarz, który jeszcze podczas gali pojawił się na Twitterze i szybko zyskał setki udostępnień. Jeden z userów umieścił na Twitterze zdjęcie z występu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Widzimy na nim baaaardzo wpatrzone w siebie gwiazdy filmu A Star Is Born. Albo Lady Gaga i Bradley Cooper są tak dobrymi aktorami, że nawet podczas oscarowej gali zagrali uczucie, które połączyło ich filmowych bohaterów, albo...

Naprawdę coś ich łączy!

>> Oscary 2019: Rami Malek najlepszym aktorem! Oto 7 nieznanych faktów z jego życia!

Komentarz pod zdjęciem wydaje się strzałem w dziesiątkę:

Bradley Cooper na 100% śpi dziś na kanapie. #Oscars

Z kolei inna fanka nawiązała do hitu Ariany Grande:

Lady Gaga patrzy na Bradleya Coopera jak "Break Up With Your Girlfriend, yeah yeah cause I’m Bored".

Jak myślicie - na planie filmu A Star Is Born Lady Gaga i Bradley Cooper wygrali coś więcej, niż tylko Oscara za najlepszą piosenkę? Czy Irina Shayk naprawdę ma się czego bać? :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE