Kylie Jenner trafi do WIĘZIENIA? Jeśli fałszowała zeznania podatkowe, ma poważne kłopoty!

2020-05-30 9:37 KP
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner znów znalazła się na radarze Forbesa - po tym, jak w marcu zeszłego roku celebrytka trafiła na okładkę magazynu z tytułem najmłodszej miliarderki świata, teraz dziennikarze pisma ustalili, że gwiazda wtedy... kłamała. Forbes twierdzi, że ma dowody na oszustwa Jennerki. Jeśli doniesienia się potwierdzą, celebrytka może mieć bardzo poważne problemy!

Od prawie doby najgorętszym pytaniem w światowym showbiznesie jest: co z miliardem Kylie Jenner? Celebrytka z wielką pompą została w marcu ubiegłego roku ogłoszona na okładce magazynu Forbes najmłodszą miliarderką świata, która swojej fortuny nie zawdzięcza rodzinie. Oszałamiający majątek Kylie Jenner miała przynieść oczywiście jej firma kosmetyczna Kylie Cosmetics, którą gwiazdka założyła w 2015 roku.

Ubiegły rok minął więc córce Kris Jenner pod znakiem pytań o jej bogactwo. Miliard dolarów na koncie Kylie Jenner rozbudzał wyobraźnię dziennikarzy, który regularnie pytali ją o to, jak czuje się jako jedna z najbogatszych celebrytek świata.

Tymczasem nad Kylie zbierają się czarne chmury. Dziennikarze Forbesa ogłosili pod koniec maja, że Jennerka w rzeczywistości nie zarobiła jeszcze miliarda, a dowody na swój majątek z ubiegłego roku... sfałszowała. Magazyn ustalił, że Kylie miała zawyżać wyniki sprzedaży i fałszować zaznania podatkowe.

>> Kylie Jenner walczy z Forbesem! Magazyn twierdzi, że wcale nie jest miliarderką

Kylie Jenner kłamała w sprawie miliarda?

Jeśli ustalenia Forbesa się potwierdzą, Kylie Jenner będzie musiała się tłumaczyć nie tylko przed fanami, ale przede wszystkim przed urzędem podatkowym. Specjalizujący się w prawie finansowym prawnik Jan Handzlik przyznał w rozmowie z Mail Online, że celebrytkę może czekać postępowanie sądowe i... groźba więzienia. Czy Kylie naprawdę jest oszustką podatkową?

Domyślam się, że co najmniej SEC [Securities Exchange Commission] rozpocznie to, co nazywają nieformalnym dochodzeniem, a następnie może podniesie to do formalnego dochodzenia, które daje im moc przesłuchiwania. W tej sprawie masz mieszankę rzeczy, które mogą prowadzić do wczesnej kontroli zarówno cywilnej, jak i kryminalnej: oczywiście aspekt celebrytów, duża ilość rzekomej przesady i bardzo publiczny charakter. Wszystko to jest jak kocimiętka dla prokuratora lub SEC, ponieważ doprowadzi to do bardzo dużego zainteresowania tym, co się dzieje. Jeśli Departament Sprawiedliwości zdecyduje o uczynieniu z tego sprawy karnej… gdyby doszło do skazania, może to obejmować więzienie dla osób odpowiedzialnych.

- powiedział.

Prawnicy Kylie Jenner oczywiście zdążyli już zaprzeczyć wszystkim ustaleniom Forbesa i oskarżają magazyn o nierzetelność.

Jak myślicie, czy Kylie Jenner rzeczywiście oszukiwała w sprawie swojego miliarda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
💚🧩🔫🐸🦖☘️ Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
NAJNOWSZE