Kylie Jenner walczy z Forbesem! Magazyn twierdzi, że wcale nie jest miliarderką

2020-05-29 21:35 KP
Kylie Jenner
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News

W ubiegłym roku Kylie Jenner trafiła na okładki gazet na całym świecie i na usta największych biznesmenów - wszystko za sprawą ogłoszenia jej najmłodszą miliarderką świata. Kosmetyczne imperium celebrytki miało przynieść jej oszałamiające zyski, o których rozpisywały się media. Tymczasem ostatnio Forbes podał, że prawda jest nieco inna... na ich zarzuty natychmiast odpowiedzieli prawnicy gwiazdy!

Dokładnie w marcu ubiegłego roku Kylie Jenner trafiła na okładkę Forbes i została nazwana przez magazyn najmłodszą miliarderką świata. Dziennikarze magazynu ogłosili, ż celebrytka jest najmłodszą osobą, na której koncie znalazł się miliard dolarów i który - co ważne - zarobiła sama, a nie zawdzięcza go chociażby odziedziczeniu rodzinnej fortuny.

Pierwszy miliard Kylie Jenner miała zarobić oczywiście dzięki swojej firmie Kylie Cosmetics. Celebrytka założyła przedsiębiorstwo w 2015 roku i szybko zdobyła wierne klientki na całym świecie. Swoje produkty Jennerka reklamuje osobiście, co jakiś czas zapraszając do kolejnej kampanii którąś ze swoich znanych sióstr. Ostatnio nawet Kylie wydała nową linię kosmetyków sygnowaną imieniem jej córki, Stormi.

Kylie Jenner nie jest miliarderką?

Tymczasem niespodziewanie Forbes właśnie ogłosił, że Kylie Jenner jednak... nie jest miliarderką. Dziennikarze magazynu ustalili, że celebrytka miała sfałszować wyniki swojej firmy w dokumentach, które przekazała Forbesowi w ubiegłym roku. Gwiazdka miała m.in. zawyżać wyniki sprzedaży i pokazywać fałszywe zeznania podatkowe.

Na odpowiedź prawników Kylie Jenner nie trzeba było długo czekać. Adwokaci celebrytki wydali oświadczenie, w którym stanowczo zaprzeczyli wszelkim nowym doniesieniom Forbesa i zażądali sprostowań.

Sprawdziliśmy artykuł Forbesa, oskarżający Kylie o udział w podstępie i „sieci kłamstw”, które miały podnieść jej wartość netto. Artykuł jest pełen kłamstw. Zarzuty Forbesa, że ​​Kylie i jej księgowi „sfałszowali zeznania podatkowe”  są jednoznacznie fałszywe, i domagamy się, aby Forbes natychmiast publicznie wycofał to i inne oświadczenia.

- powiedział w rozmowie z TMZ prawnik Kylie Jenner, Michael Kump.

Sama Kylie Jenner całą sprawę skomentowała na Twitterze, oskarżając Forbesa o nierzetelność i zapewniając o swojej prawdomówności. Napisała:

Co ja w ogóle widzę po obudzeniu. Myślałam, że to renomowana strona... wszystko, co widzę, to wiele niedokładnych stwierdzeń i niepotwierdzonych założeń lol. Nigdy nie prosiłem o tytuł ani NIGDY nie próbowałam kłamać. Kropka

Jeśli oskarżenia Forbesa pod adresem Kylie Jenner potwierdzą się, młodą gwiazdkę czeka poważny kryzys wizerunkowy.

Jak myślicie, kto mówi prawdę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
my forever Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
💚🧩🔫🐸🦖☘️ Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)
NAJNOWSZE