Sofia Richie i Kylie Jenner nadal się przyjaźnią! Rozstanie z Disickiem tego nie zepsuje?

2020-05-29 16:23 KP
Sofia Richie i Kylie Jenner
Autor: Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sofia Richie zainwestowała w związek ze Scottem Disickiem bardzo dużo energii. Młoda celebrytka od początku musiała walczyć z kpinami ze strony fanów i dziennikarzy, którzy jej relacji ze starszym kobieciarzem od początku zwiastowali rychłe zakończenie. Niespodziewanie para przetrwała prawie trzy trudne dla Sofii lata. Coś jednak udało jej się osiągnąć.

Wszyscy ci, którzy obserwowali związek Sofii Richie i Scotta Disicka, doskonale wiedzą, jak bardzo młodej modelce zależało na tym, by stać się "poważną" dziewczyną byłego faceta Kourtney Kardashian. Od początku ich relacji media nie zostawiały na niej suchej nitki, a sam Disick nie sprawiał wrażenia zainteresowanego dojrzałą relacją. Sofia nie mogła liczyć na wspólne mieszkanie, zdjęcia na Instagram i deklaracje miłości - zamiast tego dostawała kpiny ze strony Kardashianek i wypady Scotta z jego byłą.

Fani Sofii Richie wciąż zastanawiali się, dlaczego gwiazdce tak zależy na związku ze Scottem Disickiem. Zwłaszcza, że celebryta nie miał zamiaru rezygnować z bliskiej relacji z siostrami Kardashian, które przez długi czas udowadniały 21-latce, że nie jest mile widziana w ich środowisku.

Sofia Richie i Kylie Jenner pozostaną przyjaciółkami?

Przełom nastąpił w ubiegłym roku, gdy Sofii Richie udało się w końcu zdobyć sympatię Kylie Jenner. Młoda modelka nabrała wtedy pewności siebie i zaczęła głośniej wyrażać swoje pragnienia - media coraz częściej donosiły, że naciska na Scotta Disicka i czeka na poważne deklaracje.

Dziś już wiemy, że w tej kwestii Sofia Richie nie osiągnęła tego, na czym jej zależało i para się rozstała. "Przerwa" w związku celebrytów, którą źródła amerykańskich tabloidów ogłaszały kilka dni temu, dziś wygląda już na ostateczne rozstanie.

Sofii Richie zostało być może po związku ze Scottem Disickiem coś znacznie cenniejszego - przyjaźń z najsłynniejszą i najbardziej wpływową celebrytką świata. Okazuje się, że rozstanie z Disickiem nie wpłynęło negatywnie na jej znajomość z Kylie Jenner.

Sofia i Kylie są nadal przyjaciółkami i zerwanie ze Scottem nie miało wpływu na ich przyjaźń. Przez jakiś czas miały bardzo bliskie stosunki, a Sofia nie zrobiła nic złego, aby zagrozić ich przyjaźni.

- czytamy.

Myślicie, że zostaną nowymi BFF?

Wyświetl ten post na Instagramie.
So what are we calling summer 2020? #cancelled Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE