Khloe Kardashian żartuje z plotek o operacjach plastycznych. Słusznie ma dystans?

2020-05-29 13:34 KP
Khloe Kardashian kiedyś i dziś
Autor: All Access Photo/EAST NEWS; Instagram/ Khloe Kardashian

Khloe Kardashian to ta spośród słynnych sióstr, która przez lata życia w showbiznesie przeszła największą przemianę. Z "najbrzydszej Kardashianki" - jak nazywali ją złośliwi, zmieniła się w symbol seksu - zdaniem jednych, lub ofiarę operacji plastycznych - zdaniem drugich. Celebrytka stara się jednak zachowywać dobrą minę do złej gry i żartuje z doniesień o jej kolejnych zabiegach upiększających.

Gdy Khloe Kardashian wrzuciła na Instagram kilka dni temu jedno ze swoich ostatnich zdjęć, internauci podzielili się na dwa obozy. Wszystko dlatego, że celebrytka była na nim tak niepodobna do siebie, że nikt nie uwierzyłby, że zawdzięcza wygląda naturze lub słynnej "diecie zmieniającej wyraz twarzy". O rzekomych operacjach plastycznych Khloe media rozpisują się zresztą od lat. I choć Kardashianka stanowczo za każdym razem zaprzecza doniesieniom, niewiele jest osób, które wierzą w jej słowa.

Fakty są takie, że w ciągu ostatnich lat Khloe Kardashian zmieniła się nie do poznania. Gwiazda drastycznie schudła i przede wszystkim może "pochwalić się" sporymi zmianami, do jakich doszło na jej twarzy. Internauci nie szczędzą jej za to słów krytyki - pod każdym jej kolejnym postem roi się od komentarzy posądzających ją o wizyty u chirurgów plastycznych lub przynajmniej bardzo zaawansowany retusz zdjęć.

Khloe Kardashian żartuje ze swojego wyglądu

Również pod nową fotką Khloe Kardashian tradycyjnie szybko zaczęły pojawiać się krytyczne komentarze. Na jeden z nich celebrytka odpowiedziała osobiście, pokazując, że dystansuje się do tego, co piszą o niej media i internauci. Gdy jeden z komentujących zapytał pod zdjęciem:

Jak to możliwe, że na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej?

Khloe odpowiedziała:

To oczywiście cotygodniowa transplantacja twarzy

Zabawne, prawda? :)

Pytanie brzmi, czy to nie jest ze strony Khloe dobra mina do złej gry... Wy też nie wierzycie, że nie korzysta z pomocy chirurgów?

Michał Szczygieł z premierowym wykonaniem Tak jak chcę! Występ w Domowym Graniu na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE