Kuba Wojewódzki na zdjęciu sprzed czterdziestu lat. Jedno się nie zmieniło

2021-08-04 13:04 kp
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Kuba Wojewódzki skończył na początku sierpnia 58 lat. Dziennikarz nie ma zamiaru poddawać się jednak upływającemu czasowi i wciąż cieszy się swoimi pasjami i tryska ironicznym humorem. Oczywiście trudno całkowicie zignorować kolejne lata na karku, które odciskają się przede wszystkim na wyglądzie. Jak Kuba Wojewódzki zmienił się od czasów, gdy był nastolatkiem?

Kuba Wojewódzki od lat jest jednym z najpopularniejszych showmanów w Polsce. Gwiazdor niezmiennie prowadzi swój własny program, do którego zaprasza ciekawych gości i nie boi się zadawać im niewygodnych pytań. Kuba wciąż rozwija się też na innych polach - jak chociażby w branży restauracyjnej.

Dużo dzieje się też na Instagramie Kuby Wojewódzkiego. 58-letni gwiazdor uwielbia prowokować swoich fanów zdjęciami z pięknymi panami, luksusowymi samochodami czy ekskluzywnymi wnętrzami. Wystarczy przypomnieć, jak świętował swoje urodziny:

Kuba Wojewódzki jako 17-latek

Tym razem Kuba Wojewódzki postanowił na Instagramie cofnąć się w czasie o czterdzieści lat! Gwiazdor pokazał czarno-białe zdjęcie, na którym był zaledwie siedemnastolatkiem i zapozował z perkusją. Pod ujęciem zamieścił podpis:

To był czas gdy wypełniała nas wiara że pomiędzy ambicję i tupet wkradnie się choć odrobina talentu... 🎸🥁😎

Cóż, Kuba Wojewódzki wiele razy udowadniał w swoim programie, że choć ma wielką pasję do muzyki, natura nieco poskąpiła mu talentu w tej dziedzinie :)

Co ciekawe, jedno na pewno nie zmieniło się od tamtego czasu - Kuba wciąż nie ma problemów z nadwagą.

Podobny?

NAJNOWSZE