Księżniczka Charlotte ma odjechane hobby! William zdradził, czym lubi się bawić

2019-09-11 11:05 kp
Księżniczka Charlotte i jednorożec
Autor: EAST NEWS

Księżniczka Charlotte wyrasta na ulubienicę wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Córka Kate Middleton i księcia Williama zdobywa ogromną sympatię swoją energią, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a jej pójście do szkoły stało się niemal wydarzeniem narodowym. Teraz William zdradził, jaka jest jej ulubiona zabawka.

Trudno uznać życie księżniczki Charlotte za życie przeciętnego dziecka. Córka następcy brytyjskiego tronu - księcia Williama i jego żony, Kate Middleton, od maleńkości wychowywana jest tak, by w przyszłości sprostała wymaganiom, jakie stawia się wobec członków rodziny królewskiej. Jednocześnie książęta Cambridge robią wszystko, by ich dzieci cieszyły się jak najpełniejszym i zwyczajnym dzieciństwem.

Kate i William nie zapominają, że choć ich dzieci należą do monarchii, są przede wszystkim dziećmi. Dlatego też pozwalają im na zwyczajne, dziecięce zachowania i nie dziwią się, gdy księżniczka wytyka język do swoich poddanych ;)

Księżniczka Charlotte
Autor: Aaron Chown/Press Association/East News

Ostatnio księżniczka Charlotte zaczęła chodzić do szkoły - w pierwszym dniu córkę do szkoły odprowadzili dumni rodzice i brat, który już od dwóch lat jest uczniem prestiżowej londyńskiej Thomas' Battersea.

>> Księżniczka Charlotte poszła do szkoły! Kate i William odprowadzili ją pierwszego dnia [ZDJĘCIA]

Ulubione zabawki księżniczki Charlotte

Spostrzegawczy fani zauważyli, że ostatnio w szkole Charlotte pojawiła się z maskotką - małym, błyszczącym jednorożcem. Nie trzeba przypominać, że jednorożce to już od lat ukochane stwory nie tylko dzieci, ale i celebrytów. Okazuje się, że do wielbicieli jednorożców należy sama księżniczka! Potwierdził to książę William.

Moja córka kocha jednorożce. Naprawdę je kocha. Jest bardzo cool

- zażartował tata Charlotte podczas wizyty w Devon.

W takim razie książęta Cambridge nie powinni mieć problemu z prezentem dla córki za pierwsze dobre oceny ;)

NAJNOWSZE