Księżniczka Charlotte poszła do szkoły! Kate i William odprowadzili ją pierwszego dnia [ZDJĘCIA]

2019-09-05 13:46 kp

Księżniczka Charlotte przez całe, długie wakacje wyczekiwała początku września, gdy nareszcie będzie mogła iść do szkoły! Córka Kate Middleton i księcia Williama nie mogła się doczekać pierwszego dnia w szkole - tej samej, do której od dwóch lat uczęszcza jej brat, książę George. Małą księżniczkę pierwszego dnia nauki odprowadzili dumni rodzice.

Księżniczka Charlotte oficjalnie została uczennicą! Córka Kate Middleton i księcia Williama dokładnie 5 września 2019 roku rozpoczęła naukę w prestiżowej londyńskiej szkole Thomas's Battersea - tej samej, do której od dwóch lat uczęszcza książę George.

O tym, że kontaktowa i otwarta Charlotte już nie może doczekać szkoły, od wielu dni donosiły osoby związane z rodziną królewską. Mimo to, pierwszego dnia 5-latkę dopadła nieśmiałość i gdy dyrektor szkoły Helen Haslem zbliżała się do niej, by powitać w swojej szkole, księżniczka schowała się za maminą spódnicą :)

Księżniczka Charlotte w szkole

Tym razem Kate Middleton dołączyła do księcia Williama, by odprowadzić swoją córkę do szkoły jej pierwszego dnia. Przypomnijmy, że dwa lata temu, gdy naukę rozpoczynał książę George, księżna nie miała takiej możliwości - Kate cierpiała w ciąży z Louisem na ostre napady mdłości i musiała zostać w domu.

Na zdjęciach z pierwszego dnia w szkole księżniczki Charlotte widzimy, że córka Kate i Williama otrzymała już swój szkolny mundurek - podobny do tego, w którym od dwóch lat widujemy małego George'a. Wzorem starszego brata, w szkole Charlotte będzie funkcjonowała pod nazwiskiem Charlotte Cambridge.

Kate Middleton i książę William liczą teraz na to, że książę George będzie się w szkole opiekował młodszą siostrą i pomoże jej w zyskaniu przyjaciół.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia w szkole księżniczki Charlotte!

NAJNOWSZE