Księżna Meghan w prześwitującej sukience! Takiej stylizacji jeszcze nie było! [FOTO]

2019-09-21 11:15 DR

Patrząc na to, w jaki sposób księżna Meghan i książę Harry spędzają czas, można śmiało stwierdzić, że nie są oni typowymi młodymi rodzicami, którzy zaszywają się w domu ze swoim dzieckiem. Ostatnio wylecieli oni do Rzymu, gdzie wybrali się na ślub i wesele. Nie zabrali ze sobą synka, Archiego. Najbardziej interesująca ze wszystkiego jest kreacja księżnej Meghan. Prześwitująca sukienka? Tego jeszcze nie było!

Gdy pojawiły się oficjalne informacje dotyczące ciąży księżnej Meghan, w mediach nie mówiło się praktycznie o niczym innym. Przede wszystkim brytyjskie redakcje wypuszczały po kilka newsów dziennie na ten temat. Po narodzinach dziecka było dokładnie tak samo. Wiele osób spodziewało się, że księżna Meghan będzie nadopiekuńczą mamą, która nie będzie chciała opuścić swojego ukochanego synka na krok. Okazuje się, że akurat tutaj te osoby się pomyliły. Niedawno wyleciała ona do Ameryki. Nie wzięła ze sobą 4-letniego Archiego. Podobnie było podczas ostatniego wyjazdu z księciem Harrym.

Wczoraj bawili się oni w Rzymie. To tam odbył się ślub projektantki Mishy Nonoo i przedsiębiorcy Michaela Hessa. Co ciekawe para w 2018 roku również pojawiła się na ślubie Meghan i Harry'ego. Na tę okazję Meghan wybrała prześwitującą kreację. To o tyle ciekawe, że po wejściu do rodziny królewskiej Meghan rzadko pozwalała sobie na taką ekstrawagancję. Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić fotoreporterom:

I jak oceniacie Meghan w takiej wersji? HOT or NOT? :D

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE