Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu męża w Gdyni! Wspierali ją rodzice Piotra!

2019-09-21 10:04 DR
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu męża w Gdyni
Autor: EastNews Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu męża w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka zdecydowanie ograniczyła swoją aktywność zawodową. Dziennikarka nie udzielała się także w mediach społecznościowych. Jej pierwszym publicznym wyjściem była premiera ostatniego filmu, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak. W Teatrze Muzycznym w Gdyni w towarzystwie Agnieszki pojawili się rodzice Piotra. To był dla nich bardzo emocjonujący wieczór. Zobaczcie zdjęcia na Hotplota.pl.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa ostatnio bardzo trudne chwile. Dziennikarka telewizji TVN jest w żałobie po swoim tragicznie zmarłym mężu, Piotrze. Producent filmowy zginął w połowie sierpnia w wypadku, do którego doszło na jednym z mazurskich jezior. Gwiazda nie może dojść do siebie, o czym wspomniała w swoim pierwszym po tragedii poście na Instagramie. Agnieszka nie pokazywała się publicznie. Wyjątkiem była premiera ostatniego filmu, który wyprodukował jej zmarły mąż. Ten pokaz był wyjątkowy. „Ukryta Gra” to pełnometrażowy fabularny debiut reżyserski Łukasza Kośmickiego. W filmie graja m.in.: Bill Pullman, Robert Więckiewicz i Lotte Verbeek.

Agnieszka i rodzice Piotra oglądali film w napięciu. Na ich twarzach pojawiał się uśmiech, ale nie zabrakło też wzruszających momentów. Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić fotoreporterom:

Przypomnijmy, Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia w wypadku na jeziorze Kisajno. Miliarder wypadł z motorówki podczas wykonywania manewru skrętu.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE