Książę Harry przeklina w programie Jamesa Cordena! To już rasowy celebryta

2021-02-26 16:24 es
Książę Harry i James Corden
Autor: Youtube.com/ The Late Late Show with James Corden

Minął rok odkąd Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską. Wygląda na to, że wnuczek królowej Elżbiety doskonale odnajduje się w Los Angeles. Jego występ w programie Jamesa Cordena to dowód. Panowie zwiedzają miasto w piętrowym autobusie, popijając herbatkę. Książę Harry nawet pozwolił sobie na przekleństwo!

Kilka tygodni temu Meghan Markle i książę Harry oficjalnie potwierdzili, że decydują się na życie poza rodziną królewską. Para miała rok próby, zanim podejmie ostateczną decyzję. W tym czasie przenieśli się do Los Angeles i wygląda na to, że doskonale się tam zaklimatyzowali.

Odkąd książę Harry nie jest związany protokołem królewskim, okazało się, że ma zadatki na fantastycznego celebrytę. Jego występ w programie Jamesa Cordena tylko to potwierdził!

Książę Harry w programie Jamesa Cordena

Niedługo książę Harry i Meghan Markle odwiedzą program Oprah Winfrey. Jednak zanim to nastąpiło, były monarcha odwiedził show Jamesa Cordena.

Gospodarz podjechał po swojego gościa turystycznym autobusem piętrowym i zafundował mu najbardziej kiczowatą wycieczkę z przewodnikiem świata. Zaczęło się od pokazywania domów celebrytów, a później panowie napili się herbatki. Jednak ruchomy wózek na dachu jadącego autobusu to nie najlepszy pomysł. Gdy nim zarzuciło, książę Harry pozwolił sobie nawet na przekleństwo!

Później James Corden i książę Harry odwiedzili dom, w którym kręcono serial The Fresh Prince of Bel-Air. Gospodarz programu uznał, że właśnie w tym domu powinni zamieszkać Meghan i Harry. Były książę nawet przetestował toaletę! Panowie zadzwonili nawet do Meghan Markle, żeby omówić zakup domu.

Książę Harry zdradził także, co królowa kupiła Archiemu na święta Bożego Narodzenia. Elżbieta II sprawiła mu... gofrownicę!

W końcu rozmowa zeszła na nieco poważniejsze tory. Książę Harry opowiedział o wychodzeniu z rodziny królewskiej.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

To nigdy nie było opuszczenie, raczej odsunięcie, niż odejście. To było naprawdę trudne środowisko. Wszyscy wiemy, jaka może być prasa brytyjska, a to niszczyło moje zdrowie psychiczne. Pomyślałem: „To jest toksyczne”. Zrobiłam więc to, co każdy mąż i każdy ojciec by zrobił, to znaczy, musiałem wyciągnąć stamtąd swoją rodzinę.

Kiedy kilka tygodni temu brytyjska rodzina królewska ogłosiła, że Meghan i Harry oficjalnie nie są jej częścią, a ich patronaty przejmie z powrotem królowe, wybuchł drobny skandal. Niedługo po oficjalnym oświadczeniu, byli monarchowie wydali własne oświadczenie, w którym powiedzieli, że wciąż pozostają w służbie wartości i instytucji, które wspierali.

Podczas wywiadu, książę Harry to podtrzymał.

Jeśli o mnie chodzi, bez względu na decyzje podejmowane po tej stronie, nigdy nie odejdę. Zawsze będę się przyczyniać, moje życie to służba publiczna, więc gdziekolwiek na świecie będę, będzie to samo.

Zdaje się, że do księcia Harry'ego nie dociera, że jego służba dla królowej Anglii jest już skończona. Choć faktycznie nie znaczy to, że nie może angażować się charytatywnie i pomagać.

Na końcu programu książę Harry i james Corden wrócili do wojskowych korzeni byłego monarchy. Sami zobaczcie, jak poradzili sobie z torem przeszkód!

NAJNOWSZE