Meghan Markle i książę Harry znają już płeć dziecka i wybiorą niekrólewskie imię?

2021-02-23 22:02 es
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Meghan Markle i książę Harry są ostatnio szaleni popularni. Najpierw ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, a teraz oficjalnie potwierdzili, że nie wracają do rodziny królewskiej. Ich życie jest szeroko komentowane w zagranicznych mediach. Głos zabrała również królewska biografka Ingrid Seward.

Meghan Markle i książę Harry nie mogą ostatnio narzekać na brak zainteresowania. W Walentynki była para królewska ogłosiła, że oczekuje narodzin drugiego dziecka. A to dopiero początek! Chwilę później oficjalnie podtrzymali swoją decyzję o wystąpieniu z brytyjskiej rodziny królewskiej.

Wzbudzili zamieszanie, bo zdecydowali się na opublikowanie własnego oświadczenia. Co więcej, Meghan Markle i książę Harry wystąpią w programie u Oprah Winfrey!

Nie wykluczone, że będą tam rozmawiać o drugiej ciąży Meghan Markle.

Meghan Markle i książę Harry znają płeć dziecka?

Nie jest tajemnicą, że poza rodziną królewską Meghan Markle i książę Harry mają znacznie więcej swobody. Nie wykluczone, że skorzystają z niej przy okazji drugiego dziecka.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Daily Mail rozmawiało z królewską biografką, Ingrid Sewar. Przekonuje, że nieograniczeni protokołem Meghan i Harry mogą na przykład wybrać bardziej amerykańskie imię.

Imię na pewno będzie niekrólewskie. Mogą wybrać imiona w stylu wiktoriańskim, nawiązujące do kolorów: Red, czyli Redmond, Blue lub Gray dla chłopca. Jeśli będzie to dziewczynka, mogą wybrać kwiatowe skojarzenia - Daisy, Primrose, Violet lub Ivy.

Mówi Ingrid Sewar.

Jest też przekonana, że Meghan Markle i książę Harry już znają płeć drugiego dziecka. Uważa także, że przyjaciółki byłej księżnej zorganizują jej prawdziwie amerykańskie baby shower. Na przyjęciu z pewnością nie zabranie Oprah Winfrey. To ona jako pierwsza przeprowadzi wywiad z ex royalsami.

NAJNOWSZE