Harry i Meghan

i

Autor: GWR/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News Harry i Meghan - poważne plotki o kryzysie w ich związku.

Rodzina królewska

Książę Harry i Meghan Markle biorą rozwód? Poważne plotki o separacji

2023-05-31 15:48

Książę Harry i Meghan Markle zmagają się z kryzysem małżeńskim? Wielu osobom mogło się to wydawać niemożliwe. Mieli być parą idealną, która postawiła na swoją miłość i rodzinę, odcinając się od brytyjskiego rodu królewskiego. Teraz pojawiły się spekulacje, że mogą się rozstać. Jaki ma być powód ich problemów w związku?

Książę Harry i Meghan Markle to para, która ma tysiące fanów na całym świecie. Ciszą się ogromną sympatią szczególnie tych osób, które nie lubią rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii. Wszystko dzięki im decyzji o zrezygnowaniu z przywilejów szlacheckich i wyjechaniu do Stanów Zjednoczonych, rodzimego kraju Meghan. Tam mieli odwagę opowiedzieć o złym traktowaniu, z jakimi musieli mierzyć się w pałacu. Dodatkowo ich historia jest bardzo romantyczna. On zbuntowany brytyjski książę, a ona czarnoskóra Amerykanka po rozwodzie. To materiał na dobry film o miłości. Wydawało się więc, że nic nie będzie w stanie zniszczyć tego związku. Teraz media twierdzą, że mają dowody na kryzys w ich małżeństwie.

Książę Harry i Meghan Markle mieli wypadek. Paparazzi omal nie doprowadzili do tragedii

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Książę Harry i Meghan Markle w kryzysie?

Plotki o problemach w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle krążyły już od kilku tygodni. Teraz media tabloidowe z Wielkiej Brytanii podają, że syn króla ma zarezerwowany pokój w hotelu w San Vicente Bungalows w West Hollywood. Ma tam przebywać bez żony. Jakiś czas wcześniej Paul Burrell, dawny lokaj księżnej Diany, twierdził, że Harry nie prosi Meghan o rozwód tylko z powodu strachu przed utratą kontaktu z dziećmi. Oboje przemilczeli też swoją rocznicę ślubu, która odbyła się 19 maja. Do tej pory ani Harry, ani Meghan nie wydali oświadczenia w sprawie. Do czasu oficjalnego komunikatu informacje o kryzysie trzeba traktować jako plotki.

Meghan i Harry staną przed sądem. Siostra aktorki twierdzi, że została upokorzona