Książę Harry, Maghan Markle

i

Autor: Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News Książę Harry i Maghan Markle

Celebryci

Książę Harry i Meghan Markle mieli wypadek. Paparazzi omal nie doprowadzili do tragedii

2023-05-18 13:21

Paparazzi ścigali księcia Harry'ego i jego żonę Megan Markle. Na ulicach Nowego Jorku doszło do kolizji z innymi kierowcami, pieszymi i policjantami. Omal nie doszło do tragedii. Książe mógł podzielić los swojej matki, ktora w wyniku podobnego pościgu straciła życia w 1997 roku.

Książę Harry i jego ukochana Meghan Markle brali udział w ceremonii rozdania nagród Women of Vision w Nowym Jorku. Gdy opuścili mury sali balowej Ziegfeld Ballroom udali się do samochodu. Towarzyszyła im matka Meghan, Doria Ragland. W konwoju przemierzali ulice miasta. Podróż przebiegała chaotycznie, ze względu na natarczywych fotoreporterów, którzy nieustannie śledzili Sussexów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Meghan Markle w przebraniu na koronacji Karola III? Tajemniczy mężczyzna wzbudził sensację

Shake Your Eska #27 | Chill like that

Książę Harry i Maghan Markle brali udział w ryzykownej ucieczce

Paparazzi jechali wieloma pojazdami - samochodami, skuterami, a nawet rowerami elektrycznymi. Starali się nie zgubić Harry'ego i Markle, a para kilka razy zmieniała środek transportu, chcąc uniknąć paparazzi. Pościg trwał ponad 2 godziny. Na drodze doszło do kolizji z innymi kierowcami, a także pieszymi i policjantami.

Ten nieustający pościg, trwający ponad dwie godziny, doprowadził do wielu niebezpiecznych kolizji z innymi kierowcami na drodze, pieszymi i dwoma funkcjonariuszami NYPD - powiedział rzecznik pary.

Paparazzi mieli być bardzo agresywni i nieustępliwi, a para była wstrząśnięta tym incydentem. Ta sytuacja mogła skończyć się katastrofalnie. W wyniku podobnego pościgu, w 1997 roku, życie straciła księżna Diana - mama Harry'ego.