Kristen Stewart się zaręczyła! Dylan Meyer oświadczyła się aktorce

2021-11-02 18:50 es

Przez lata Kristen Stewart była bardzo tajemnicza w kwestii swojego życia uczuciowego. Od lat jednak głośno mówi o tym, że spotyka się z dziewczynami i wygląda na to, że trafiła na tę jedyną. Kristen Stewart się zaręczyła! Zgodnie z marzeniami aktorki jej dziewczyna, Dylan Meyer się oświadczyła.

Kristen Stewart zdobyła wielką popularność za sprawą serii filmów Zmierzch. Tam razem z nią w głównej roli występował Robert Pattison. Produkcja cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem, które dodatkowo podkręcały doniesienia o związku aktorów.

Ten jednak nie przetrwał próby czasu. Kilka lat temu Kristen Stewart zaczęła się spotykać z modelką Stellą Maxwell. Ta relacja wzbudzała wielkie zainteresowanie, jednak również nie potrwała długo.

Teraz aktorka związana jest ze scenarzystką Dylan Meyer. I wygląda na to, że im się uda...

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Kristen Stewart zaręczyła się z Dylan Meyer

Ostatnimi czasy Kristen Stewart pojawia się w mediach głównie w związku ze swoją nową produkcją. Film Spencer ma już swoje światowe premiery. Jednak takie wydarzenie przyćmiło wszystkie uroczystości...

Kristen Stewart jest zaręczona! Gwiazda potwierdziła te radosne wieści w programie SiriusXM The Howard Stern Show. Dowiadujemy się, że zgodnie z marzeniami, to Dylan Meyer się jej oświadczyła.

Pobieramy się, serio to robimy! Chciałam, żeby mi się oświadczyła, więc myślę, że bardzo konkretnie powiedziałam, czego chcę, a ona to spełniła. Pobieramy się, to się naprawdę dziej.

Mówiła Kristen Stewart, nie kryjąc radości.

Czekamy na zdjęcia panien młodych i życzymy wszystkiego dobrego!

Sonda
Czy jesteś fanem Kristen Stewart?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE