Kristen Stewart bierze ślub z dziewczyną. Z kim spotykała się przed Dylan Meyer?

2021-11-03 12:17 mm

Kristen Stewart zaręczyła się z Dylan Meyer, dziewczyną, z którą spotyka się od 2 lat. Z kim aktorka była związana wcześniej? Zobaczcie miłosny timeline gwiazdy filmu "Spencer". Oto chłopacy i dziewczyny Kristen Stewart z przeszłości!

Kristen Stewart długo trzymała swoje sprawy sercowe z dala od mediów i niezbyt chętnie dzieliła się nimi nawet z najwierniejszymi fanami. Przez lata na temat jej miłości krążyło wiele mitów i domysłów, a jedną z najgłośniejszych historii był rzecz jasna związek z Robertem Pattinsonem. Dziś wiemy już, że ten romans miał raczej podkręcić plotki na temat obsady sagi Zmierzch - krótko po emisji ostatniej części Twilight Kristen i Rob rozeszli się w swoje strony, pozostając jedynie dobrymi przyjaciółmi z dawnej pracy.

Ale oczywiście Robert Pattinson nie był ani pierwszym, ani tym bardziej ostatnim partnerem Kristen Stewart. Przez życie aktorki przewinęło się sporo ciekawych postaci. Z kim była związana, zanim poznała dzisiejszą narzeczoną, Dylan Meyer?

Poniżej znajdziecie pełną (chyba!) listę jej oficjalnych i domniemanych partner(ów)ek.

Chłopacy i dziewczyny Kristen Stewart

Lista byłych partnerów i partnerek Kristen Stewart jest dość imponująca. Zobaczcie, z kim gwiazda spotykała się przed Dylan Meyer.

Rok 2004: Kristen Stewart umawia się z Antonem Yelchinem, aktorem rosyjskiego pochodzenia znanym np. z serii Star Trek.

Lata 2005-2009: U boku Kristen pojawia się Michael Angarano. To z kolei amerykański aktor pochodzenia włoskiego. Występował m.in. w roli Elliota w sitcomie "Will & Grace".

Lata 2009-2013 (czasy Zmierzchu): Kristen Stewart i Robert Pattinson zostają jedną z najgłośniejszych par Hollywood. Niektórzy fani od początku wierzyli, że ten związek to akcja promocyjna. Jak okazało się po latach, mieli sporo racji.

Lata 2013-2014: Tuż po Robercie aktorka poznała Lane'a Garrisona, znanego m.in. z serialu "Prison Break" ("Skazany na śmierć"). Nie do końca wiadomo, czy naprawdę byli parą.

Lata 2014-2016: Nie jest już tajemnicą, że Kristen Stewart woli dziewczyny. Jej pierwszą oficjalną partnerką zostaje Alicia Cargile.

Rok 2015: Po Alicii u boku gwiazdy pojawiła się wokalistka i instrumentalistka Lynn Gunn. 

Rok 2016: Kolejna artystka w życiu Kristen. O jej związku z Soko media pisały wiele, ale i ten związek nie potrwał długo...

Rok 2016: Podobnie jak związek Kristen Stewart z St. Vincent. Relacja przeszła do historii po kilku miesiącach.

Lata 2016-2019: To jeden z dłuższych związków Kristen Stewart. Aktorka związała się z modelką, Stellą Maxwell. 

Lata 2018-2019: Po Stelli przyszedł czas na Sarę Dinkin. Związek aktorki z tą modelką i stylistką zakończył się wraz z początkiem pandemii.

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE
NAJNOWSZE