Kris Jenner komentuje bójkę Kim i Kourtney Kardashian i zdradza, czy Kourt odeszła z show!

2020-02-27 19:31 nk
Kris Jenner
Autor: imageSPACE/Sipa USA/East News

Kourtney i Kim Kardashian pobiły się podczas kręcenia 18 sezonu Keeping Up With The Kardashians. Ta scena wywołała szok wśród fanów serialu. Kris Jenner skomentowała incydent w programie Ellen DeGeneres. Zdradziła też, czy Kourtney Kardashian ostatecznie odeszła z rodzinnego reality show!

W amerykańskiej telewizji wielkimi krokami zbliża się premiera 18. sezonu Keeping up With The Kardashians. Show nadal cieszy się ogromną popularnością, a wszystko oczywiście dzięki skandalom, jakie cały czas otaczają najsławniejszą rodzinę świata. Do tego marketingowa smykałka matki słynnych sióstr, Kris Jenner, sprawia, że każdy, nawet z pozoru błahy problem, udaje się rozdmuchać do absurdalnych rozmiarów.

Tak jest choćby z kwestią udziału Kourtney Kardashian w KUWTK. Wydawałoby się, że to jej decyzja, co chce pokazywać przed kamerą i czy coś w ogóle. Ale przecież nie w tej rodzinie! U Kardashianów kwestia udziału lub odejścia Kourt stała się poważną dramą, która - jak pokazuje zwiastun nowego sezonu - doprowadziła do poważnej bójki między dwiema dorosłymi kobietami: Kim i Kourtney Kardashian.

Kris Jenner komentuje bójkę córek

Kris Jenner była gościem w popularnym talk show Ellen DeGeneres. Mamadżerka Kardashianek skomentowała w nim bójkę między córkami. Jenner powiedziała, że nie było jej przy tym, jak dziewczyny przeszły do rękoczynów. Stwierdziła jednak, że obie zachowały się, jak licealistki.

Nie było mnie przy tym, jak zaczęły walczyć. I nie widziałam ich tłukących się tak od liceum. (...) To mnie zasmuciło. Powiedziałam: "Dziewczyny, nie możecie się tak kłócić. To żenujące. Dorośnijcie!

- powiedziała Kris.

Matka skomentowała też kwestię udziału Kourtney Kardashian w rodzinnym reality show. Kardashianki kręcą właśnie 19. sezon serialu, podczas gdy w amerykańskiej telewizji rozpoczyna się emisja sezonu 18. Czy Kourt uczestniczy w nagraniach?

Ona znowu jest na planie. Myślę, że ona po prostu potrzebowała przerwy. Wiesz, że wszyscy czasem mamy dosyć, a ona doszła do ściany, była sfrustrowana, czuła się niedoceniana i uważała, że siostry nie rozumieją jej granic. Więc myślę, że po tym, jak zrobiła sobie krótką przerwę, zobaczyła światełko w tunelu.

- wyjaśniła 64-letnia celebrytka, na co Ellen nieco złośliwie zapytała, czy tym światełkiem były pieniądze.

Światełko Kardashianów.

- odpowiedziała Kris Jenner, dodając, że Kourtney tęskniłaby za rodziną, gdyby odeszła, bo kręcenie Keeping Up With The Kardashians i przebywanie razem sprawia im dużo radości.

NAJNOWSZE