Kim i Kourtney Kardashian POBIŁY SIĘ przed kamerą! Wyglądało poważnie! [WIDEO]

2020-02-26 15:25 nk
Kim Kardashian i Kourtney Kardashian
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Konflikt Kourtney i Kim Kardashian trwa już od dłuższego czasu i był jednym z głównych wątków 17. sezonu Keeping Up With The Kardashians. Teraz wszystko wskazuje na to, że rodzinnej wojny nie udało się załagodzić! W zwiastunie kolejnej serii Kim i Kourtney na serio się pobiły! Zobaczcie!

Coraz mniejszy udział Kourtney Kardashian w rodzinnym reality show coraz bardziej nie podoba się jej siostrom. Konflikt Khloe i i Kim z Kourt był jednym z głównych wątków 17. sezonu programu. Choć wydawało się, że rodzeństwo szybko rozwiąże sprawę, okazuje się, że nie jest to takie proste.

Kim i Kourtney POBIŁY SIĘ przed kamerą!

Swoje stopniowe wycofywanie się z planu programu i ukrywanie życia uczuciowego Kourtney Kardashian tłumaczy chęcią zachowania dla siebie pewnych spraw osobistych. Kourt wyjaśniała w jednym z ostatnich odcinków KUWTK 17, że jej związek ze Scottem Disickiem rozpadł się w dużej mierze przez to, że para nie miała żadnych tajemnic przed światem i pokazywała widzom dosłownie wszystko.

Kourt tłumaczy też, że chce chronić swoje dzieci przed konsekwencjami sławy.

Do Kim Kardashian takie argumenty nie trafiają. Celebrytka wyjaśnia, że ona też chroni swoją rodzinę przed zbytnią ekspozycją przed kamerą, a jednak wciąż jest jej dużo w serialu. Poza tym Kourtney ma tak samo skonstruowany kontrakt, jak Kim i Khloe, dostaje tyle samo pieniędzy, a jednak daje z siebie najmniej, co nie jest sprawiedliwe.

Wygląda na to, że konflikt między siostrami w końcu eskalował na tyle, że dziewczyny nie wytrzymały napięcia i... pobiły się! W zwiastunie 18. sezonu widać, jak między Kim i Kourt dochodzi do rękoczynów!

Myślicie, że ich relacje jeszcze uda się wyprostować?

NAJNOWSZE