Kourtney Kardashian SKASOWAŁA Instagram Masona po live'ie o Kylie i Travisie! Dlaczego?

2020-03-26 10:39 nk
Kourtney Kardashian, Mason Disick
Autor: www.instagram.com/kjdreaminn

Mason Disick podczas live'a na Instagramie zdradził status związku Kylie Jenner i Travisa Scotta. Tuż po tej relacji matka skasowała mu konto w serwisie społecznościowym! Teraz Kourtney Kardashian postanowiła wyjaśnić, dlaczego to zrobiła! Mówi prawdę?

Kylie Jenner i Travis Scott wiedzą, jak podgrzewać atmosferę wokół swojego związku (lub jego braku). Fani od miesięcy zastanawiają się, czy celebrytka i raper są znowu razem, a oni zdają się grać ze wszystkimi w kotka i myszkę. Nie ulega wątpliwości, że ex kochankowie spędzają wspólnie dużo czasu, jednak cały czas twierdzą, że chodzi im wyłącznie o dobro wspólnej córki, 2-letniej Stormi Webster. Czy rzeczywiście?

Mason Disick powiedział za dużo?

Po wielu, wielu spekulacjach i "przeciekach" od "informatorów" z otoczenia pary, prawdę wyjawił w końcu Mason Disick. 10-letni syn Kourtney Kardashian założył sobie konto na Instagramie i postanowił porozmawiać z fanami live. W czasie relacji powiedział wprost - Kylie i Travis nie wrócili do siebie.

Krótko po tej relacji konto Masona Disicka zniknęło z Instagrama. Dlaczego?

Kourtney Kardashian wyjaśniła w rozmowie z koleżanką, pracującą dla jej marki Poosh, Sarah Howard, dlaczego usunęła profil syna ze społecznościówki. Celebrytka daje do zrozumienia, że ten ruch nie miał nic wspólnego z wypowiedzią Masona na temat Kylie i Travisa...

On założył Instagram wczoraj bez zapytania nas.

- powiedziała koleżance Kourtney Kardashian. Zdradziła przy okazji, że 10-latek nie ma własnego smartfona. Powiedziała też, dlaczego nie chce, by jej syn miał własny profil w serwisie społecznościowym.

Ma iPada i komputer do szkoły. Tak czy inaczej skasowałam [konto], bo Scott i ja uważamy, że... On ma 10 lat. Myślę, że na Instagramie jest limit wiekowy - chyba 13 lat. To, co najbardziej martwi mnie na Instagramie, to komentarze dzieciaków. Ludzi potrafią być okrutni.

- powiedziała Kourt.

Kardashian zdradziła także, że początkowo jedynie zmieniła ustawienia konta syna na "prywatne". On jednak zaraz sam zmienił je z powrotem na publiczne. Wtedy ona po prostu skasowała konto.

Kourtney przyznała, że nie wie, co zrobi, kiedy jej dzieci zostaną nastolatkami i będą mogły legalnie mieć własne profile w mediach społecznościowych. Chciałoby się powiedzieć, że mogła o tym pomysleć, zanim zaczęła pokazywać całemu światu swoje życie osobiste, włącznie z porodami, nagimi zdjęciami i bójkami z siostrą...

NAJNOWSZE