Kylie Jenner i Travis Scott znowu razem? PRAWDĘ zdradził syn Kourtney Kardashian!

2020-03-25 14:14 nk
Kylie Jenner i Travis Scott
Autor: ABACA/Abaca/East News

Plotki, jakoby Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie, pojawiają się od kilku tygodni. Jedni znajomi rodziców 2-letniej Stormi je potwierdzają, inni dementują. Teraz w końcu mamy informacje z pierwszej ręki, i to od kogoś z najbliższego otoczenia celebrytki! Wygadał się jej siostrzeniec, Mason Disick!

Ten związek miliony fanów na całym świecie obserwują, niczym telenowelę brazylijską. Bo też perypetie sercowe Kylie Jenner i Travisa Scotta są równie skomplikowane.

Para zaczęła spotykać się tuż po rozstaniu Kylie z Tygą (to też była zagmatwana historia miłosna), a młoda miliarderka bardzo szybko zaszła w ciążę. Owocem tego romansu jest 2-letnia obecnie córka, Stormi Webster. Niestety, jeszcze przed 2. urodzinami dziewczynki jej rodzice rozstali się. Wciąż jednak spędzają razem dużo czasu, starając się wspólnie wychowywać dziecko.

Kylie Jenner i Travis Scott parą?

Według jednych ostatnich doniesień Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie, ale wciąż nie są gotowi, by podzielić się tym faktem ze światem.

Kolejny informator amerykańskich mediów doniósł jednak, że to wszystko nieprawda! Kylie i Travis przyjaźnią się, spędzają wspólnie czas ze względu na córkę, ale nic więcej ich nie łączy. Gdzie więc leży prawda?

Tę wyjawił właśnie siostrzeniec Kylie Jenner. 10-letni Mason Disick pojawił się live na Instagramie, gdzie rozmawiał z fanami. Jeden z nich zapytał wprost, czy Kylie i Travis są znowu parą.

Nie, Kylie i Travis nie są znowu razem.

- powiedział krótko syn Kourtney Kardashian.

No i wszystko jasne...

NAJNOWSZE