Gromee jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpi Adama Strycharczuka

2021-07-20 10:06 kp
Gromee
Autor: WBF

W nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo szykuje się sporo zmian. Z fotelu jurora zrezygnował Kacper Kuszewski, którego na tym miejscu zastąpi Michał Wiśniewski. Z show żegna się też inny juror, Adam Strycharczuk. Poznaliśmy już również jego następcę - to Andrzej Gromala znany jako Gromee. Jak się sprawdzi jako juror?

Gromee został nowym jurorem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Didżej zastąpi w nim Adama Strycharczuka, który rozstaje się z fotelem jurora po dwóch edycjach. Tym samym w jury TTBZ zobaczymy tym razem aż dwa nowe nazwiska, bo Kacpra Kuszewskiego zastąpi Michał Wiśniewski.

Informację o udziale Gromeego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 przekazał serwis Wirtualne Media. Będzie to pierwsze zetknięcie producenta muzycznego z telewizyjnymi programami rozrywkowymi. Jak sobie poradzi?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Cała Polska usłyszała o Gromee, gdy w 2018 roku wraz z Lukasem Meijerem został on reprezentantem naszego kraju na konkursie Eurowizji. Panom nie udało się jednak z piosenką Light Me Up podbić serc fanów Eurowizji i dostać do finału.

W ostatnim czasie Gromee skupiał się na swoim życiu prywatnym. Muzyk i jego żona Sara Chmiel doczekali się dwójki dzieci. Gromee nie skomentował jeszcze oficjalnie swojego udziału w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.

Myślicie, że sprawdzi się jako juror?

NAJNOWSZE