Gromee

i

Autor: WBF

Gromee jurorem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpi Adama Strycharczuka

2021-07-20 10:06

W nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo szykuje się sporo zmian. Z fotelu jurora zrezygnował Kacper Kuszewski, którego na tym miejscu zastąpi Michał Wiśniewski. Z show żegna się też inny juror, Adam Strycharczuk. Poznaliśmy już również jego następcę - to Andrzej Gromala znany jako Gromee. Jak się sprawdzi jako juror?

Gromee został nowym jurorem programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Didżej zastąpi w nim Adama Strycharczuka, który rozstaje się z fotelem jurora po dwóch edycjach. Tym samym w jury TTBZ zobaczymy tym razem aż dwa nowe nazwiska, bo Kacpra Kuszewskiego zastąpi Michał Wiśniewski.

Informację o udziale Gromeego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 przekazał serwis Wirtualne Media. Będzie to pierwsze zetknięcie producenta muzycznego z telewizyjnymi programami rozrywkowymi. Jak sobie poradzi?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Gromee w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Cała Polska usłyszała o Gromee, gdy w 2018 roku wraz z Lukasem Meijerem został on reprezentantem naszego kraju na konkursie Eurowizji. Panom nie udało się jednak z piosenką Light Me Up podbić serc fanów Eurowizji i dostać do finału.

W ostatnim czasie Gromee skupiał się na swoim życiu prywatnym. Muzyk i jego żona Sara Chmiel doczekali się dwójki dzieci. Gromee nie skomentował jeszcze oficjalnie swojego udziału w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.

Myślicie, że sprawdzi się jako juror?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE