Luna

i

Autor: AKPA Luna szczerze o kulisachwybrania na reprezentantkę Polski na Eurowizji

wyznanie

Kim są rodzice Luny? Artystka wyjawiła prawdę. To stąd wzięła się "keczupowa księżniczka"

2024-05-08 10:35

Luna jest reprezentantką Polski na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Artystka na kilka tygodni przed konkursem po raz pierwszy opowiedziała o swoich rodzicach. Okazuje się, że nie bez powodu nazywają ją "keczupową księżniczką". Kim są rodzice Luny? Przekonajcie się już teraz.

Luna z piosenką "The Tower" reprezentuje Polskę na Eurowizji 2024. Wiele osób zastanawiało się kim jest artystka, która wcześniej nie była znana szerokiej publice i tworzyła głównie muzykę alternatywną. Wiele pytań pojawiało się także o rodziców gwiazdy. Luna nigdy wcześniej nie zabierała głosu w sprawie swojej rodziny. Na kilka tygodni przed udziałem w Eurowizji 2024 zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że ojciec artystki, jest znanym w całej Polsce przedsiębiorcą. Kim są rodzice Luny? Odpowiadamy.

Eurowizja 2024 - ostatnia próba Polski przed półfinałem. Luna zamknęła usta krytykom?!

Luna jako "keczupowa księżniczka"

Wielu zastanawiało się, dlaczego na Lunę, niektórzy mówią "keczupowa księżniczka". W jednym z wywiadów dla "Forbes" powiedziała, kim tak naprawdę są jej rodzice. Luna powiedziała to po raz pierwszy raz! Okazuje się, że Luna, a właściwie Aleksandra Wielgomas ma znanych rodziców. Jej ojcem jest Andrzej Wielgomas - założyciel rodzinnej firmy "Dawtona". "Tak. Jestem tą Luną. Ale jestem też osobą dorosłą, niezależną, samodzielną i myślę, że nie ma to większego znaczenia, kto jest moim rodzicem, bratem czy chłopakiem" - wyznała Luna w rozmowie z "Forbes". Okazuje się, że jej rodzina nie była do końca przekonana, co do jej artystycznej kariery. "Rodzina była do tego nastawiona tak sobie. To był mój świadomy krok, że chcę tworzyć sama swoje życie. Długo na to pracuję i zajmuję się tym samodzielnie" - czytamy. Luna odcięła się również od "keczupowej księżniczki": "Zajmuję się czymś zupełnie innym. Takie komentarze pod moim adresem są niezgodne z prawdą, bo nie dotyczą mnie i tego, co rzeczywiście robię".

Luna ma już na swoim koncie międzynarodowy sukces. Była pierwszą Polką w historii, której się to udało!

Luna zaśpiewa w pierwszym półfinale Eurowizji 2024. We wtorek, 7 maja artystka powalczy o awans do wielkiego finału konkursu, który zaplanowano na sobotę 11 maja.

Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!