Kim Kardashian szybko pocieszy się po rozwodzie? Lista adoratorów już teraz jest bardzo długa

2021-04-20 13:00 AM
Kim Kardashian
Autor: NBC/The Tonight Show Starring Ji/Ferrari Press/East News

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że Kim Kardashian to mega seksowna celebrytka. To ona zainspirowała miliony dziewczyn do zmiany postrzegania swojego ciała. Pokazała, że można wyglądać świetnie, nie tylko w rozmiarze 0. Jej figura stała się ikoną i szybko zyskała mnóstwo wielbicieli. Stała się również bardzo pożądana. Kim Kardashian jeszcze nie rozwiodła się z Kanye Westem, a już ma całą, mega długą listę adoratorów, którzy zrobiliby wszystko, by z nią być!

Rozstanie rozstaniem, ale media już od pewnego czasu zastanawiają się, jak będzie wyglądać życie Kim Kardashian i Kanye Westa po rozwodzie. O ile raper bez owijania w bawełnę stwierdził, że w kolejnym związku chciałby być z artystką, żeby świetnie się rozumieć, tak jeśli chodzi o Kardashiankę to jest nieco inaczej.

Według zagranicznych mediów celebrytka, póki co nie planuje kolejnego związku i na pewno nie rozmyśla, z kim mogłaby się związać.

Kto marzy o randce z Kim Kardashian?

Kim Kardashian może i nie ma głowy do takich rozkmin, ale spokojnie są osoby, które chętnie zrobią to za nią. Podobno prywatna skrzynka w social mediach Kim pęka w szwach. Znajdują się tam nie tylko liczne wiadomości chwalące Kim, ale ostatnio także propozycje matrymonialne! Chętni do randkowania z Kim próbują także wykorzystywać swoje znajomości, by umówić się z celebrytką.

Okazuje się, że nie tylko fani marzą o tym, by Kim zwróciła na nich uwagę, ale także osoby ze świata biznesu, miliarderzy, aktorzy, a nawet członkowie rodziny królewskiej…

Ludzie kontaktują się za pośrednictwem znajomych i osób, z którymi pracowała, aby umówić ją ze wszystkimi. Od członków rodziny królewskiej po aktorów, sportowców, dyrektorów generalnych, miliarderów. Ludzie również próbują dotrzeć do niej przez DM.

A jak Kim Kardashian zapatruje się na te wszystkie propozycje? Osoba z otoczenia celebrytki powiedziała, że jak na razie nie jest zainteresowana kolejnym związkiem, jednak nie zamyka się całkowicie na możliwość poznania nowej osoby.

Ona nie chce w nic się pakować, ale zachowuje otwarty umysł.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE