Wpadka Kim Kardashian! Nie wie ile lat skończyła Kourtney Kardashian? [WIDEO]

2021-04-19 19:04 es
Kim Kardashian, Kourtney Kardashian
Autor: Beretta/Sims/REX/Rex Fashion/East News

Kourtney Kardashian świętowała w ten weekend 42 urodziny. Media rozpisują się o życzeniach, jakie złożył jej nowy chłopak - Travis Barker. Przy okazji opublikował kilka naprawę pikantnych ujęć! Jednak na uwagę zasługują także życzenia, które siostrze przesłała Kim Kardashian. Gwiazda zaliczyła przy tym zabawną wpadkę!

Wczoraj najstarsza z sióstr Kardashian Jenner miała urodziny. Kourtney Kardashian skończyła 42 lata. Oczywiście gwiazda została zasypana życzeniami od znajomych i rodziny.

Zdecydowanie na największą uwagę zasługują te, które na Instagramie opublikował nowy chłopak Kourtney Kardashian. Zobaczyliśmy ich pierwsze, wspólne zdjęcia w social mediach. Pojawiło się też pikantne wideo, na którym Kourtney Kardashian ssie... No sami zgadnijcie co. A jeśli nie wiecie, odsyłamy Was do artykułu poniżej:

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Wpadka Kim Kardashian

Kolejna z osób, które złożyły życzenia Kourtney Kardashian, była jej młodsza siostra. Kim Kardashian wysłała zabawną kartkę z wrzeszczącą Kourtney i napisem "omg you're so old". Jednak okazje się, że Kim Kardashian zapomniała, jak "stara" Kourtney faktycznie jest.

W środku napisała siostrze życzenia z okazji 41 urodzin. A te przecież były rok temu!

Więc Kim sądzi, że mam 41 lat... Więc myślę, że zeszły rok naprawdę się nie liczył

Żartowała Kourntey Kardashian na Instagramie.

Faktycznie 2020 nie był najlepszym rokiem dla świata, ale żeby zaraz go wymazywać? ;)

NAJNOWSZE