To koniec Kim Kardashian i Kanye Westa! „Chce to rozwiązać”

2021-11-29 9:56 AM

Podczas gdy Kim Kardashian świetnie bawi się w towarzystwie Pete Davidsona, Kanye West wznosi ręce do nieba i błaga, by Kim do niego wróciła. Raper jest niemal pewny, że historia z żoną doczeka się happy endu. Ale czy na pewno?

O rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa wiadomo od początku roku. Choć sprawa aktualnie stoi w miejscu, to nie oznacza to wcale, że między małżonkami zapanowała zgoda.

Kim Kardashian świetnie czuje się w towarzystwie Pete Davidsona, a Kanye West, który od kilku lat uchodzi za bardzo religijną osobą, publicznie wznosi modlitwy i wierzy, że jego małżeństwo jeszcze się nie zakończyło.

Niestety, jak podają zagraniczne media, raper będzie musiał pogodzić się z gorzkim smakiem porażki. Najnowsze doniesienia podają, że Kim ma już serdecznie dosyć Ye i jego najróżniejszych teorii.

Jak podają serwisy, Kardashianka podobno nawet nie chce rozważać ponownego zejścia się z Westem.

Nie popełni tego błędu, Kim i Kanye nie wrócą do siebie. Kim nie dała mu na to żadnego sygnału. Chce to rozwiązać. Kim powiedziała mu, że ich małżeństwo skończyło się kilka miesięcy temu, kiedy złożyła pozew o rozwód. 

- czytamy w mediach.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE