Kanye West wciąż nazywa Kim Kardashian żoną. Mówi też o chorobie i polityce

2021-11-26 18:50

W USA celebruje się Święto Dziękczynienia. Kanye West, który od kilka lat stał się bardzo religijny, opublikował w sieci swoją modlitwę. Dużo słów poświęca tam swojej rodzinie, którą próbuje odbudować. Choć Kim Kardashian chodzi już za rękę z Pete Davidsonem, Ye wciąż nazywa ją żoną...

W ostatnich dniach związek Kim Kardashian i Pete Davidsona nabrał rumieńców! I chociaż większość osób cieszy się ,widząc ich razem, uśmiechniętych od ucha do ucha, jest ktoś, komu na pewno to nie pasuje.

Kanye West wciąż nazywa Kim Kardashian swoją żoną! Chociaż na początku roku dowiedzieliśmy się o ich rozwodzie, najwyraźniej Ye wciąż próbuje ratować swoje małżeństwo.

Raper, który zazwyczaj milczy na Instagramie, opublikował tam swoją modlitwę.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Kanye West wciąż nazywa Kim Kardashian żoną

Z okazji Święta Dziękczynienia Kanye West opublikował na Instagramie swoją modlitwę. Dużo słów poświęca rodzinie. Stwierdził, że Saint jest mieszanką jego dwóch ulubionych rzeczy...

Twarzy mojej i mojej żony. Codziennie myślę o tym, jak sprawić, by moja rodzina znów była razem.

Kanye West odniósł się także do swojej choroby dwubiegunowej. Wyznał, że w 2016 roku zaczął brać silne leki, które później samowolnie odstawiał i brał od nowa.

To naraziło mnie na kolejne epizody, które moja żona, moja rodzina i fani musieli znosić.

W końcu Kanye West dotarł także do tematu polityki. Według mediów to ona była gwoździem do trumny jego małżeństwa z Kim Kardashian.

Dobry Boże, moja żona nie lubiła, gdy nosiłem czerwoną czapkę [chodzi o czapkę M.A.G.A, okazującą poparcie Donalda Trumpa]. Będąc dobrą żoną, chciała chronić mnie i chronić naszą rodzinę. Ja zrobiłem z naszej rodziny cel, ponieważ nie zgadzałem się z politycznym stanowiskiem Hollywood, a to było trudne dla naszego małżeństwa. Potem wystartowałem w wyścigu prezydenckim, bez odpowiedniego przygotowania i bez sojuszników po żadnej ze stron. Zawstydziłem żonę tym, że podczas tej jedynej, dzięki Bogu, konferencji prasowej przedstawiłem informacje o naszej rodzinie.

Na końcu Kanye West podziękował za "rodzinę, którą moja żona mi dała".

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.