Kim Kardashian do końca walczyła o związek. Kanye zamiast na terapię wolał iść do prawnika?

2021-01-19 15:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Od kilku tygodni tematem numer jeden w zagranicznych mediach jest rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa. Bo choć żadne z tej dwójki nie skomentowało doniesień, to tabloidy niemal każdego dnia mają nowe informacje na ich temat. Najnowsze doniesienia zakładają, że Kanye już dawno się poddał i że to Kim do samego końca walczyła o ich związek…

Ostatnie kilka tygodni to nieustanne informacje o rzekomym rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa. Wciąż jednak brakuje oficjalnych informacji i potwierdzenia ze strony pary. Mimo, że braku oficjalnego potwierdzenia, to już od kilku miesięcy, a dokładniej od rozpoczęcia przez rapera kampanii prezydenckiej słychać o kryzysie w jego małżeństwie. Później pojawiły się informacje, że raper mieszka sam na ranczu w Wyoming. I choć cały czas ma wsparcie swojej żony to podobno jedynie ona walczy o związek.

Od dłuższego już czasu mówi się, że rozwód celebrytki i rapera to kwestia czasu. Niedawno pojawiły się też doniesienia o rzekomym romansie Kanye z Jeffree Star. Plotki zostały jednak szybko zdementowane przez makijażowego guru. To jednak nie przeszkadza mediom w dalszym szukaniu dowodów na rozpad związku Kim i Kanye.

ESKA XD #014

KANYE WEST NIE CHCIAŁ SKORZYSTAĆ Z TERAPII MAŁŻEŃSKIEJ?

Kolejnym i najnowszym doniesieniem ma być fakt, że to jedynie Kim Kardashian do końca walczyła o związek. Podobno raper już dawno się poddał i zamiast zgodzić się na wspólną terapię małżeńską wolał iść do… prawnika specjalizującego się w rozwodach. Jeśli wierzyć w to co piszą zagraniczne serwisy, to raper już dawno w tej sprawie konsultował się ze sztabem zaufanych ludzi.

Kim Kardashian podobno bardzo chciała znaleźć z mężem wspólne wyjście, jednak jak określają to media „nie stoją po tej samej stronie, jeśli chodzi o przyszłość swojej rodziny”.

Co prawda Kanye Westa ma stały kontakt z dziećmi, wcześniej mówiono nawet, że rozmawia z żoną codziennie. Pytanie tylko o czym…

Myślicie, że to faktycznie koniec, czy wciąż macie nadzieję, że ta dwójka dojdzie do porozumienia?

NAJNOWSZE