Po "romansie" z Kanye Westem Jeffree Star dostaje "szaloną" ilość DM-ów od raperów

2021-01-14 17:04 es

Ten rok rozpoczął się szaloną dramą! Według znanej TikTokerki Kanye West i Jeffree Star mieli romans. Makijazowy guru stanowczo zaprzeczył tym plotkom, ale te zdążyły już rozejść się po świecie. Teraz Jeffree Star ma większe powodzenie niż kiedykolwiek. Celebryta mówi, że dostaje "szaloną" ilość prywatnych wiadomości na Instagramie od znanych raperów.

Po tragicznym 2020,2021 miał być spokojny i dobry. A zaczął się od mega dramy! Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa jest już niemal pewny. Ale to nic... Według znanej TikTokerki powodem rozstania pary jest niewierność. Plotka o tym, że Kanye West i Jeffree Star mieli romans, obiegła cały świat.

Chociaż makijażowy guru stanowczo zaprzeczył, to pogłoski wciąż krążą. Teraz Jeffree Star zdradza, że po tym skandalu dostaje "szaloną" ilość DM-ów na instagramie. Podobno podrywają go znani raperzy!

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Raperzy podrywają Jeffree Stara?

Jeffree Star dał jasno do zrozumienia, że ​​nie ma nic wspólnego z Kanye Westem. Jednak plotki o ich romansie zrobiły swoje. Makijażowy guru przyciąga ponoć uwagę innych raperów!

Zdecydowanie NIE sypiam z Kanye, ale liczba raperów w moich DM jest szalona.

Napisał na Twitterze Jeffree Star.

Bardzo jesteśmy ciekawi, którzy raperzy do niego piszą...

NAJNOWSZE