Kim Kardashian i Kanye West rozstaną się w zgodzie? "Nie ma między nimi złej krwi"

2021-01-15 20:01 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Od kilku tygodni rozwód Kim Kardashian z Kanye Westem jest tematem numer jeden w zagranicznych mediach. Od miesięcy para żyje ponoć osobno, aż w końcu doszli do porozumienia, że czas się rozstać. Zaskakuje fakt, że ani Kim Kardashian, ani Kanye West nie komentują tych rewelacji. Może chcą rozstać się w zgodzie i nie robić skandalu?

2021 rozpoczął się od prawdziwej bomby. Zagraniczne media obwieściły rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa! Chociaż oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji wciąż brak, to wszystko składa się w logiczną całość. Od miesięcy słyszeliśmy o rozpadzie ich małżeństwa.

Kanye West chętnie spędzał czas na ranczu w Wyoming, a Kim Kardashian ma swoje życie w Los Angeles. Do tego choroba rapera i obrażanie teściowej na Instagramie i cała masa innych, dziwacznych akcji.

Dlatego rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa nikogo nie dziwi. Zaskakuje jednak fakt, że żadne z nich nie komentuje szalejących plotek. Czy to znaczy, że chcą rozstać się w ciszy i bez skandalu?

ESKA XD #014

Kim Kardashian i Kanye West rozstaną się w zgodzie?

Jeśli wierzyć doniesieniom zza oceanu, to rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa jest już pewny. To jednak nie znaczy, że byli kochankowie muszą się nienawidzić i robić dramę.

Nie ma między nimi złej krwi i są dla siebie bardzo serdeczni. On skupia się na swoim świecie, a ona na swoim. Kim chce poczuć spokój, wchodząc w ten nowy rozdział swojego życia i koncentruje się na sobie i swoich dzieciach.

Zdradza informator E! News.

Na razie jedyne co mamy to zapewnienie osób z bliskiego otoczenia pary. Chociaż fakt, że ostatnio Kim Kardashian coraz częściej pojawia się bez pierścionka, mówi więcej, niż jakiekolwiek oświadczenie...

NAJNOWSZE