Khloe Kardashian i Tristan Thompson chcą kupić razem dom! Dobry krok?

2020-08-13 9:37 KP
Khloe Kardashia, Tristan Thompson
Autor: AP/Associated Press/East News

Choć w Los Angeles aż huczy na temat odnowionego związku Khloe Kardashian i Tristana Thompsona, celebrytka wciąż utrzymuje, że z byłym partnerem łączy ją wyłącznie wspólna opieka nad dzieckiem. Jeśli tak, wygląda na to, że (ex) para tak bardzo zaangażowała się we wspólne macierzyństwo, że postanowiła poszukać razem nowego domu. Dobre rozwiązanie?

Khloe Kardashian bardzo długo broniła się przed ponownym otwarciem się na znajomość z Tristanem Thompsonem. Po tym, jak koszykarz dwukrotnie ją zdradził, wydawało się, że celebrytka nie pozwoli sobie na kolejne ryzyko złamanego serca. Uczucie było jednak silniejsze i po miesiącach starań Tristanowi udało się przełamać jej niechęć i dziś znów jest jej chłopakiem.

Oczywiście tylko nieoficjalnie. Choć amerykańskie media nie mają wątpliwości, że para znów jest razem - mówiła o tym nawet Kris Jenner - Khloe Kardashian wciąż woli przekonywać świat, że jest singielką. Dlaczego? Być może ze strachu przed kolejną porażką - przed ponownym związkiem z Tristanem bardzo intensywnie ostrzegali ją jej fani.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson - nowy dom, nowy początek?

Teraz zagraniczne media donoszą, że Khloe Kardashian i Tristan Thompson postanowili kupić razem dom. Wcześniej, gdy para była razem, celebrytka mieszkała w domu Tristana w Cleveland i właśnie stamtąd wyprowadziła się z powrotem do Los Angeles po jego ostatniej zdradzie. Najwidoczniej ze względu na złe wspomnienia Khloe nie chce tam wracać. Czy nowy dom sprawi, że Tristan nie wda się w kolejny romans?

Khloe i Tristan chcą razem kupić dom. Tristan chce udowodnić Khloe, że się zmienił i chce, aby to było trwałe dzięki rodzinnemu domowi.

- czytamy w Us Weekly.

Myślicie, że to coś da?

NAJNOWSZE