Khloe Kardashian i Tristan Thompson znowu ze sobą SYPIAJĄ! Kris Jenner POTWIERDZA!

2020-05-02 12:42 nk
Khloe Kardashian i Tristan Thompson
Autor: gotpap/starmaxinc.com/Press Association/East News

Od kiedy Khloe Kardashian i Tristan Thompson rozstali się, fani zastanawiają się, czy tych dwoje zdecyduje się na powrót do siebie. Tymczasem Kris Jenner potwierdziła, że Khloe i Tristan "na 100 procent" ze sobą sypiają! Czy celebrytka dała niewiernemu partnerowi kolejną szansę?

Od rozstania Khloe Kardashian i Tristana Thompsona minął rok. Przypomnijmy (bo nawet sama Khloe chyba zaczyna o tym zapominać) - celebrytka zerwała z partnerem po tym, jak po raz kolejny przyłapała go na zdradzie. Tym razem zdrada była podwójna, bo chodziło o ówczesną najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Od tamtego czasu fani zastanawiają się, czy gwiazda reality show da koszykarzowi jeszcze jedną szansę. On bardzo o nią walczy, jednak Khloe dotąd zdawała się być nieprzejednana. Podkreślała, że zależy jej jedynie na wspólnym wychowywaniu córeczki, True. Jednocześnie jednak chętnie przyjmowała prezenty i komplementy od ex partnera. Zdecydowała się nawet na wspólną kwarantannę, kiedy ogłoszono pandemię nowego koronawirusa.

Khloe i Tristan sypiają ze sobą?

Już pod koniec 17. sezonu Keeping Up With The Kardashians Khloe Kardashian przebąkiwała, że myśli o drugim dziecku z Tristanem Thompsonem.

Khloe rozmawiała już nawet ze swoim ginekologiem na temat możliwości przeprowadzenia procedury in vitro z wykorzystaniem nasienia Tristana Thompsona - na co ten ostatni bez problemu się zgodził.

Wiele wskazuje jednak na to, że sztuczne zapłodnienie nie będzie tu potrzebne...

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego sezonu Z Kamerą u Kardashianów. Ten zostanie wyemitowany dopiero we wrześniu. Z trailera dowiadujemy się, że słynna rodzina zdecydowała się kręcić swój serial mimo pandemii. Jesienią będziemy mogli obserwować, jak Kardashianki komunikują się w czasie kwarantanny.

W jednej z ujawnionych scen Kris Jenner rozmawia ze Scottem Disickiem, Khloe Kardashian i Kim Kardashian poprzez komunikator wideo.

Czy Khloe już przespała się z Tristanem?

- pyta wprost Scott.

Oo, na sto procent!

- odpowiada Kris.

Myślicie, że powrót już stał się faktem?

NAJNOWSZE