Kendall Jenner podrywana przez BYŁEGO?! Devin Booker skomentował jej post!

2020-08-12 17:51 nk
Kendall Jenner
Autor: CLTN, WOOT/Backgrid/East News

W życiu uczuciowym Kendall Jenner naprawdę łatwo się pogubić. Dopiero co widzieliśmy ją na kolacji z Fai Khadrą i Kris Jenner, a tymczasem na Instagramie kwitnie flirt z poprzednim adoratorem modelki. A może to Devin Booker nie traci nadziei, że uda mu się odzyskać jej względy TAKIMI komentarzami?

Rozumiecie coś z życia uczuciowego Kendall Jenner? Ponieważ modelka jest bardzo skryta, jeśli chodzi o sprawy prywatne, fani muszą domyślać się, z kim się spotyka na poważnie, z kim tylko romansuje, a z kim się przyjaźni. Pewne jest tylko to, że Kenny, podobnie jak jej siostry, ma słabość do ciemnoskórych mężczyzn, a najlepiej - koszykarzy.

Według ostatnich spekulacji Kendall Jenner zakończyła niedawno romans z Devinem Bookerem i od jakiegoś czasu spotyka się ponownie z Fai Khadrą. Para była ostatnio nawet na kolacji z matką Kenny

Kendall Jenner podrywana przez byłego?

Wygląda na to, że Devin Booker nie potrafi zapomnieć o Kendall Jenner i wciąż próbuje podrywać ją na Instagramie. Modelka zamieściła na swoim profilu króciutki filmik, w którym wygląda naprawdę kusząco. Nagranie opatrzyła jedynie emotikonką przedstawiającą truskawkę.

Lubię truskawki

- napisał w komentarzu Devin Booker. 

Wygląda jednak na to, że ten owoc już nie jest dla niego... ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
🍓 Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)
NAJNOWSZE