Khloe Kardashian w ogniu krytyki. Poszło o ubranka dla dzieci!

2022-01-21 15:02 AM

Khloe Kardashian w ogniu krytyki. To zdanie nie brzmi już jak sensacja, a raczej jak nieodzowny element łączący Khloe i jej życie. Internauci uwielbiają dogryzać celebrytce i robią wszystko, by wbić jej szpilę. Co tym razem ich rozzłościło?

Rodzina Kardashian/Jenner nie schodzi z pierwszych stron gazet. U nich zawsze dużo się dzieje, a internauci w szczególności upatrzyli sobie Khloe Kardashian.

Celebrytka w ostatnim czasie ma wiele zawirowań w życiu prywatnym i z pewnością nie po drodze jej z natrętnymi internautami.

No ale życie show-biznesu rządzi się swoimi prawami i hejterzy nie będą czekać na lepszy moment. Khloe Kardashian znów oberwała. O co poszło?

Khloe Kardashian w ogniu krytyki

Nie trzeba śledzić każdego ruchu ze strony rodziny Kardashian/Jenner, żeby wiedzieć, że ta familia ma smykałkę do interesów. Kardashianki potrafią wzbogacić się praktycznie na wszystkim. Ale czasem według internautów przekraczają granice.

Khloe Kardashian postanowiła zasilić paroma groszami domowy budżet i wystawiła na sprzedaż używane ubranka swojej córki True. Reakcja fanów natychmiastowa!

Wielu z nich krytykowało postawę celebrytki, tłumacząc, że tak bogata osoba mogłaby sobie darować sprzedaż, a w zamian przeznaczyć ubrania na cele charytatywne. Khloe sprzedaż uruchomiła na swojej platformie kardashiankloset.com.

* Nie rozumiem sprzedaży używanych ubrań, kiedy wyraźnie nie potrzebujesz więcej pieniędzy. A ktoś inny mógłby je nosić

* To niesmaczne. Te ubrania można by było podarować ludziom w potrzebie

- denerwowali się fani.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Znaleźli się i tacy, którzy stanęli po stronie Kardashianki:

Czy komuś przyszło do głowy, że może przekazać dochód ze sprzedaży na cele charytatywne?

Myślicie, że faktycznie Khloe przekaże pieniądze ze sprzedaży na szczytne cele?

Zobacz też: Kim Kardashian i Pete Davidson: prześwietlamy ich relację

NAJNOWSZE