Paris Hilton zabrała głos na temat związku Kim Kardashian i Pete Davidsona!

2022-01-21 13:26 AM
Paris Hilton
Autor: Splash News/EAST NEWS

Związek Kim Kardashian i Pete Davidsona robi się coraz bardziej publiczny. Paparazzi przyłapują zakochanych na wspólnych wyjściach, a bliscy zabierają głos na temat ich relacji.

Paris Hilton to była przyjaciółka Kim Kardashian, która jeszcze niedawno nie miała z nią kontaktu. Celebrytki doszły jednak do porozumienia, i Kim brylowała nie tylko na ślubie dziedziczki hotelowej fortuny, ale także jest z nią w stałym kontakcie.

Teraz to Paris Hilton wypowiedziała się na temat płomiennego romansu celebrytki i komika. Co powiedziała przyjaciółka Kardashianki?

Pete Davidson szybko wkupił się w łaski rodziny Kardashian/Jenner i jak się okazuje komplementy zgarnia też od przyjaciół ukochanej. Teraz do ich związku odniosła się Hilton.

Bardzo się cieszę, że widzę ją szczęśliwą. Wygląda tak pięknie. Jest uśmiechnięta i myślę, że są razem po prostu tacy słodcy. Zabawni faceci są niesamowici, bo zawsze cię rozśmieszają i wprawiają w dobry nastrój. To po prostu dobre wibracje, więc to naprawdę urocze.

- mówiła celebrytka.

Sonda
Czy ten związek ma przyszłość?

Paris Hilton to kolejna osoba, która zdemaskowała metodę działania Pete. Wiele osób zastanawiało się, jak on to robi, że ma wokół siebie tyle pięknych kobiet. Sposób jest jeden: poczucie humoru to podstawa! ;)

NAJNOWSZE