Keanu Reeves przyłapany przez fanów. "Dajcie człowiekowi zjeść w spokoju loda!" [WIDEO]

2020-01-13 14:07 mw
Keanu Reeves
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News, twitter.com

Gwiazdy nie mają łatwego życia. Kolejny raz przekonał się o tym Keanu Reeves. Popularny aktor znany choćby z kultowej serii Matrix próbował w miniony weekend zjeść w samotności loda. Niestety szybko wypatrzyli go fani :) Na szczęście Keanu Reeves wykazuje się wobec swoich wielbicieli pełnym zrozumieniem i mimo przerwanego deseru chętnie ustawił się z jedną z fanek do pamiątkowego selfie...

Gwiazdy nie mają zbyt wiele prywatności. Przekonują się o tym każdego dnia ci artyści i celebryci, którzy na co dzień mieszkają w Los Angeles, gdzie na każdym rogu czyhają na nich żądni pikantnych zdjęć fani i paparazzi.

Co innego przedmieścia znacznie mniejszego San Francisco, gdzie mało kto spodziewa się spotkać kultowego aktora... Tak w każdym razie myślał Keanu Reeves. Niestety, fani dopadli go także tam :)

KEANU REEVES PRZYŁAPANY Z LODEM

Hitem minionego weekendu na Twitterze jest filmik z Keanu Reevesem, którego fani spotkali na ulicach Alamedy, niewielkiego miasteczka przylegającego do San Francisco. Aktor został wypatrzony podczas spożywania loda :)

Popatrzcie! Nie wiem, czy to prawdziwy on, czy nie. Czy to jest Keanu Reeves?

- pyta w tle autorka filmu.

Miała rację - jak się okazało, mężczyzna z lodem to faktycznie Keanu Reeves.

Mimo, że wielbiciele zakłócili Keanu chwilę rozkoszy i podeszli do swojego idola z prośbą o selfie, ten nie protestował i chętnie ustawił się do wspólnej fotki.

Nie wszystkim komentującym filmik z Keanu spodobało się zachowanie jego fanów. Część internautów zwracała uwagę, że takie nagabywanie na ulicy nie jest dla gwiazd niczym przyjemnym.

Dajcie człowiekowi zjeść w spokoju loda!!

- napisał w komentarzach jeden z fanów, zbierając tym samym sporo polubień.

Sporo w tym racji - pewnie niejeden znany aktor w podobnej sytuacji mocno by się wkurzył. Na całe szczęście Keanu Reeves wykazuje się wielką cierpliwością xDD

NAJNOWSZE