Dziewczyna Keanu Reevesa mylona z Helen Mirren! To komplement? Nie do końca...

2019-11-08 14:46 mw
Keanu Reeves, Alexandra Grant i Helen Mirren
Autor: Presley Ann/Getty AFP/East News, ISABEL INFANTES/AFP/East News

Keanu Reeves ma nową partnerkę. Dziewczyna aktora to Alexandra Grant, artystka, z którą Keanu zna się od dawna i z którą współpracuje od lat. Zdaniem wielu osób partnerka aktora jest łudząco podobna do pewnej gwiazdy kina. Mowa o 74-letniej Helen Mirren. Zobaczcie i oceńcie sami, czy obie panie faktycznie są do siebie tak bardzo podobne.

Keanu Reeves przez długi czas żył samotnie - jego poprzednia dziewczyna zginęła w tragicznych okolicznościach w wypadku drogowym. Z tym większą radością fani aktora przywitali informację o tym, że ten nie jest już singlem.

Keanu Reeves od pewnego czasu oficjalnie spotyka się z Alexandrą Grant. Ich znajomość trwa jednak już od dawna - Keanu i Alexandra przez wiele lat współpracowali przy różnych projektach. Dziewczyna Reevesa jest cenioną amerykańską artystką, dobrze znaną wszystkim miłośnikom sztuki.

Są jednak ludzie, którzy nie tylko nie kojarzą nowej partnerki Keanu Reevesa, ale w dodatku mylą ją z zupełnie inną kobietą! Mowa o Helen Mirren, brytyjskiej aktorce, znanej na przykład z takich kinowych hitów jak "Szaleństwo Króla Jerzego", "Królowa" czy "Ostatnia stacja".

DZIEWCZYNA KEANU REEVESA MYLONA Z HELEN MIRREN

Mylenie z tak znaną aktorką, jak Helen Mirren, mogłoby być dla Alexandry Grant pięknym komplementem. Gdyby nie jeden szczegół...

Helen Mirren ma obecnie 74 lata, a nowa dziewczyna Keanu Reevesa dopiero 46 lat! Nie nam oceniać, czy Alexandra Grant wygląda tak dojrzale, czy może Helen Mirren tak młodo, ale z całą pewnością 28 lat różnicy wieku powinno raczej wykluczać pomyłkę.

Zobaczcie sami i oceńcie, jak bardzo podobne są do siebie Helen Mirren i Alexandra Grant, nowa partnerka Keanu Reevesa.

Keanu Reeves i Alexandra Grant
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Helen Mirren
Autor: ISABEL INFANTES/AFP/East News
ZOBACZ TEŻ:
Keanu Reeves kiedyś i dziś zdjęcia z 2009 i 2019 roku

Autor: MCMULLAN CO/SIPA/EAST NEWS, Xavier Collin/Image Press Agency/BWP Media/East News

Keanu Reeves kiedyś i dziś. Naprawdę w ogóle się nie zmienił? Porównaj zdjęcia!

NAJNOWSZE