Katy Perry odsłania ciążowy brzuszek, wysiada z auta i… zaczyna tańczyć! [WIDEO]

2020-08-08 17:00 RD
Katy Perry
Autor: GGRE, CLTN/Backgrid/East News

Ciąża chyba bardzo służy Katy Perry. Na najnowszym nagraniu widać, że piosenkarka czuje się bardzo dobrze i dopisuje jej humor. Gwiazda odsłoniła ciążowy brzuszek, wysiadała z auta i zaczęła tańczyć na ulicy! Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

O tym, że Katy Perry jest w ciąży dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Początkowo nikt nie chciał w to wierzyć, ale finalnie okazało się, że informacje, które pojawiały się w mediach przed oficjalnym ogłoszeniem, były prawdziwe. Katy Perry i Orlando Bloom spodziewają się dziecka. Gwiazda ograniczyła swoją aktywność zawodową. Jest jej też nieco mniej w mediach społecznościowych, ale nie zniknęła z nich całkowicie. I tak na przykład ostatnio w sieci pojawiło się nagranie, które wielu fanów zaskoczyło.

Orlando Bloom na Instagramie zamieścił wideo, na którym widać Katy Perry, która odsłania ciążowy brzuszek, wysiada z auta i zaczyna tańczyć na ulicy. Wielu fanów było zaskoczonych takim zachowaniem piosenkarki. My nie. ;) Świadczy ono o tym, że Katy czuje się bardzo dobrze, a humor – mimo niełatwego momentami okresu w jej życiu – jej nie opuszcza. Zobaczcie zabawne nagranie, które pojawiło się w sieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Ayyyy what day is it? Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE