Katy Perry molestowała modela z Teenage Dream? "Pokazała znajomym mojego penisa!"

2019-08-13 10:31
Katy Perry w czasach Teenage Dream
Autor: face to face/Reporter

Z okazji przypadającej właśnie 9. rocznicy premiery teledysku do singla Teenage Dream, jeden z aktorów grających w klipie postanowił zrobić wokalistce nietypowy prezent. Josh Kloss ogłosił w długim poście na Instagramie, że w trakcie pracy z gwiazdą był przez nią poniżany i molestowany. Wielu wpływowych znajomych wokalistki natychmiast stanęło po jej stronie. Kto mówi prawdę? Czy jego wyznanie zagrozi jej karierze?

Teenage Dream to bez wątpienia jeden z największych hitów Katy Perry. Piosenka z płyty o tym samym tytule i klip do niej powstały w 2010 roku i do dziś obejrzano je w serwisie Youtube ponad 230 milionów razy. Wielu fanów gwiazdy nie ukrywa, że z Teenage Dream łączy wiele wakacyjnych wspomnień i ma do tego kawałka dużo sentymentu. 10 sierpnia przypadała 9. rocznica premiery teledysku, na którym Katy Perry oddaje się czułościom z aktorem i modelem - Joshem Klossem.

I to właśnie Josh Kloss w dzień rocznicy oskarżył Katy Perry o molestowanie na planie klipu. Aktor oświadczył na Instagramie, że przez wiele lat bał się mówić publicznie o swoich traumatycznych przeżyciach, jednak ponieważ w oczach opinii publicznej - jego zdaniem - to wyłącznie kobiety padają ofiarami molestowania, postanowił opowiedzieć swoją historię.

Josh Kloss oskarża Katy Perry o molestowanie

W trzech długich postach na Instagramie aktor oświadczył, że Katy Perry nie tylko poniżała go podczas wspólnej pracy, ale i dopuszczała się molestowania seksualnego. Wyznanie modela wywołało mieszane reakcje internautów - część z nich pogratulowała mu odwagi w opowiedzeniu historii, a część - zwłaszcza znajomych i współpracowników zarówno Katy, jak i Josha - uznała jego oskarżenia za fałsz i próbę zyskania uwagi.

Gdy w pobliżu znajdowały się inne osoby, była zimna jak lód, a całowanie mnie nazwała „obrzydliwym” przy wszystkich na planie. Byłem dość zawstydzony, ale dawałem z siebie wszystko, ponieważ moja była była zajęta zdradzaniem mnie, a moja córka była tylko małym dzieckiem i wiedziałem, że muszę to znosić dla niej. Po pierwszym dniu kręcenia Katy zaprosiła mnie do klubu ze striptizem w Santa Barbara. Odmówiłem i powiedziałem jej: „Muszę wrócić do hotelu i odpocząć, bo ta praca to wszystko, co obecnie mam”

- pisze Josh Kloss.

Następnie aktor przytacza sytuację ze wspólnej imprezy, kiedy to Katy Perry miała zdjąć przy wszystkich jego bieliznę.

Przyprowadziłem przyjaciółkę, która bardzo chciała ją poznać. To była impreza urodzinowa Johny'ego Wujka. I kiedy ją zobaczyłem, przytuliliśmy się, wciąż ją uwielbiałem. Ale gdy odwróciłem się, by ją przedstawić mojej przyjaciółce, ściągnęła moje spodnie dresowe i majtki Adidasa tak daleko, jak mogła, aby pokazać kilku swoim kolesiom i tłumowi wokół nas mojego penisa.
Potraficie sobie wyobrazić, jak żałosny i zawstydzony się poczułem?

- czytamy.

Dalej Josh Kloss przyznał, że za pracę z gwiazdą otrzymał 650 dolarów. Ponadto rzecznik Katy Perry miał ingerować w treść wywiadów, których model udzielał po premierze Teenage Dream. Jako przykład idealnych współpracowników Kloss podał Kim Kardashian i Kris Jenner.

Post mężczyzny skomentował wywołany do tablicy stylista polskiego pochodzenia, Johny Wujek. Stylista nie wierzy w wersję aktora.

O cholera, nie. Nie zamierzam pozwolić ci na oskarżanie mojej przyjaciółki w ten sposób. To bzdury. Katy nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego. Wszyscy wiemy o twojej obsesji związanej z nią od dnia kręcenia tego klipu. Pisałeś dla niej piosenki. I planowałeś z nią wyobrażoną przyszłość. Nie jest w porządku robienie tego ludziom, którzy nie zrobili nic, tylko ulepszyli i zainspirowali innych. Skoncentruj się na swoim życiu i córce i idź do przodu, Josh. Będę się za ciebie modlił. Wszyscy będziemy. 🙏 😐

- napisał.

A wy komu wierzycie w tej sprawie? Dajcie znać w sondzie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second. Post udostępniony przez Joshkloss (@iamjoshkloss)
NAJNOWSZE