Katy Perry zaprosiła Taylor Swift na swój ślub! Tay przyjdzie z Joe Alwynem?

2019-08-12 10:28
Katy Perry i Taylor Swift
Autor: Taylor Swift/Ferrari Press/East News

Katy Perry nie ukrywa swojej radości z faktu, że w końcu zakopała topór wojenny z Taylor Swift. Dziewczyny przez wiele miesięcy ukrywały swoje pojednanie, chcąc sprawdzić, czy rzeczywiście uda im się stworzyć mocną więź. Szybko okazało się, że świetnie się dogadują ;) Nic więc dziwnego, że Katy Perry już teraz zaprosiła Taylor Swift na swój ślub!

Choć ślubne plany Katy Perry i Orlando Blooma są jeszcze w proszku, wokalistka już dziś wie, kogo na pewno chciałaby zobaczyć na ceremonii! Jak donoszą jej znajomi, gwiazda zdążyła już zaprosić na ślub swoją jeszcze do niedawna największą przeciwniczkę - Taylor Swift!

Aż trudno uwierzyć, że konflikt Taylor Swift i Katy Perry to już przeszłość. Piosenkarki przez wiele lat nie mogły wybaczyć sobie problemów z tancerkami, które niezdecydowane, z którą z pań chcą występować, zawodziły raz jedną, a raz drugą. Gwiazdy wzajemnie oskarżały się o podbieranie pracowników, napisały oskarżycielskie piosenki i zarzekały się, że nigdy nie wybaczą tej drugiej.

Taylor Swift przyjdzie na ślub Katy Perry?

W ubiegłym roku coś się jednak zmieniło. Taylor Swift i Katy Perry coraz częściej zaczęły myśleć o pogodzeniu się, a gdy Katy wysłała do Tay gałązkę oliwną, jej intencje były bardzo jasne. Później wszystko potoczyło się jak w bajce - dziewczyny upiekły razem na zgodę ciasteczka pokoju, omówiły wszystkie problemy z przeszłości i wzajemnie wybaczyły sobie uszczypliwości. Odnowioną przyjaźń potwierdziły wspólnym występem w teledysku Taylor Swift do piosenki You Need To Calm Down.

Teraz Katy Perry na dowód przyjaźni zaprosiła Taylor Swift na swój ślub.

Katy i Taylor nie tylko po prostu się pogodziły, one są teraz bardzo bliskimi przyjaciółkami. Katy naprawdę ma nadzieję, że Taylor i jej chłopak Joe Alwyn przyjdą na ślub. To wyraźny znak tego, jak bardzo poszły naprzód.

- wyjaśnia znajomy pary.

Najprawdopodobniej jednak Katy Perry nie podała jeszcze Taylor Swift terminu swojego ślubu. Dziewczyna Orlando Blooma przyznała ostatnio, że nie spieszy im się z urządzaniem ceremonii.

NAJNOWSZE