Katy Perry jest w ciąży! Teledysk Never Worn White nie zostawia wątpliwości!

2020-03-05 8:42 kp
Katy Perry - Never Worn White
Autor: Youtube/ Katy Perry

Takiej niespodzianki od Katy Perry nie spodziewał się zupełnie nikt! Wokalistka praktycznie bez zapowiedzi opublikowała w sieci nową piosenkę Never Worn White. W teledysku nie tylko pokazała się w białej sukni, ale przede wszystkim... zaprezentowała ciążowy brzuszek! Swoją ciążę Katy Perry potwierdziła już osobiście.

Katy Perry i Orlando Bloom zrobili psikusa swoim fanom, odwołując niemal w ostatnim momencie ubiegłoroczny ślub. Po tym, jak aktor i wokalistka zaręczyli się w Walentynki 2019, para miała stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym samym roku - ostatecznie jednak Katy oznajmiła, że oboje są zbyt zajęci, a poza tym w ich wieku ślub nie jest już priorytetem.

Wtedy nie pozostało nam nic innego, jak cierpliwie czekać na nową datę ślubu pary. Sama Katy Perry pod koniec lutego zapewniała tymczasem, że nigdy nie planowała wyjść za mąż wcześniej, a datę ślubu z Orlando Bloomem ma zaklepaną już od ponad roku.

Czy już wtedy gwiazda brała pod uwagę, że stanie przed ołtarzem już jako MAMA?! Tak - Katy Perry jest w ciąży!

Katy Perry jest w ciąży

Katy Perry ogłosiła swoją ciążę pod koniec teledysku do jej nowej piosenki Never Worn White. W poruszającej balladzie wokalistka wyznaje swoją miłość do Orlando Blooma i zapewnia, że bardzo chce założyć białą suknię i wyjść za ukochanego. W klipie widzimy ją w dwóch na przemian w dwóch stylizacjach - w białej, długiej sukni oraz w kwiatowej kompozycji, nawiązującej oczywiście do nazwiska Orlando Blooma i podobnej do tej, w jakiej swoją bliźniaczą ciążę ogłosiła Beyonce.

Zapewne już na etapie kwiatów część fanów zaczęła nabierać pewnych podejrzeń w kwestii błogosławionego stanu wokalistki... zakończenie teledysku Never Worn White nie pozostawia już żadnych wątpliwości - Katy Perry jest w ciąży.

Katy Perry zapozowała na końcu klipu jedynie w tiulowym szlafroczku, ukazując swój spory, ciążowy brzuch.

Krótko po premierze Never Worn White Katy Perry potwierdziła ciążę na Twitterze.

Jestem taka szczęśliwa, że nie muszę go już dłużej wciągać! Ani wychodzić z wielką torbą

- zażartowała gwiazda.

Oczywiście wokalistka nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów dotyczących daty porodu czy płci dziecka. Wśród niewiadomych pozostaje też to, czy Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub jeszcze przed narodzinami malucha, czy też przeżyją tę chwilę już w powiększonym gronie.

GRATULUJEMY!

NAJNOWSZE