Katy Perry i Orlando Bloom ustalili datę ślubu! TEN DZIEŃ zaklepali już rok temu

2020-02-27 11:20 mw
Katy Perry
Autor: SplashNews.com/East News

Od zaręczyn Katy Perry i Orlando Blooma minął już rok, a ślubu jak nie było, tak nie ma. W mediach co jakiś czas pojawiają się plotki o kryzysie w związku piosenkarki i aktora. Podobno to kłopoty pary miały być bezpośrednim powodem ciągłego przekładania daty uroczystości. Okazuje się jednak, że żadnego przekładania nie było! Katy Perry wyznała właśnie, że data ślubu znana jest od samego początku i nikt nigdy jej nie zmieniał!

Kiedy Katy Perry i Orlando Bloom powiedzą sobie wreszcie TAK przed ołtarzem? No dobra… raczej przed urzędnikiem, bo oboje są już przecież po rozwodzie. Tak czy inaczej, data ślubu Katy Perry i Orlando Blooma od ponad roku pozostaje tajemnicą. A ponieważ media nie znoszą pustki, w prasie wiele razy pojawiały się informacje o rzekomym przekładaniu uroczystości.

Ile prawdy w tych plotkach? Okazuje się, że niewiele! Katy Perry osobiście zdementowała doniesienia mediów o odkładaniu ślubu z Orlando. Zdradziła też, że data ślubu jest znana niemal od dnia zaręczyn!

KIEDY ŚLUB KATY PERRY?

Katy Perry udzieliła niedawno wywiadu australijskiej stacji radiowej KIIS 106,5 z Sydney. W programie Kyle and Jackie O Show piosenkarka odpowiedziała na kilka osobistych pytań. W tym także to o swój ślub z Orlando Bloomem.

Jest mnóstwo szczegółów, którymi się nie dzielę. Nie sądzę, żeby takie rzeczy należało ujawniać publicznie. Jest mnóstwo głupich plotek o zmianie daty naszego ślubu. Ale przestańcie! Mam zarezerwowany ten dzień od 19 lutego (2019 roku - przyp. red), a zaręczyłam się 14 lutego

- wyjaśnia Katy Perry. Wynika z tego, że ustalenie daty ślubu zajęło piosenkarce i jej narzeczonemu zaledwie kilka dni.

Niestety Katy Perry nadal trzyma datę ślubu w tajemnicy.

Nie martwcie się tym. Kiedy to się już wydarzy, na pewno dam wam znać!

- zapewnia artystka.

Jak myślicie, Katy i Orlando pobiorą się jeszcze w tym roku?

ZOBACZ TEŻ:

Wywiad Meek, oh why?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE