Karolina Pisarek trenuje karkołomne akrobacje do TTBZ! [WIDEO]

2022-01-17 23:00 es
Karolina Pisarek
Autor: WBF

Wielkimi krokami zbliża się 16 edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Poznajemy już powoli uczestników. Pierwszą ogłoszoną oficjalnie gwiazdą była Karolina Pisarek. Modelka nie traci czasu i już trenuje do występu. Zobaczcie, jak ćwiczy karkołomne akrobacje.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się sympatią widzów już od wielu lat. Mimo prostej formuły przyciąga tłumy. Dlatego nadchodząca edycja będzie już... 16!

W każdym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo gwiazdy wcielają się w postać sławnych wokalistów czy wokalistek. Przechodzą kompletną metamorfozę i na scenie wykonują popisową piosenkę.

Jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji TTBZ jest Karolina Pisarek. Modelka nie traci czasu!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

TTBZ: Karolina Pisarek trenuje do występu

Od kilku dni na profilach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo ogłaszane są nazwiska uczestników 16. edycji. Jako pierwszą przestawiono Karolinę Pisarek.

Modelka nie traci czasu i już zaczęła przygotowania do występów. Jako modelka musi dużo trenować, więc taneczne choreografie nie powinny być problemem. Choć wyglądają na bardzo wymagające!

Na Instagramie Karolina Pisarek pokazała, jak trenuje karkołomne figury. Skakanie z jednego tancerza na drugiego, siedzenia na ich barkach i imponujące przewroty na pewno zrobią ogromne wrażenie na widzach!

Mówią.. trening czyni mistrza 😅 No, to zobaczymy jak będzie!🤪 Tak wyglądają przygotowania do mojego pierwszego występu w @twojatwarzbrzmiznajomo 🙈 Łatwo nie jest, ale z wsparciem takiej ekipy wierze, ze coś z tego będzie 🙊 Bo siła jest w grupie! Trzymajcie kciuki!!

Napisała Karolina Pisarek na Instagramie.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kylie Jenner jako pierwsza kobieta zebrała na Instagramie...
NAJNOWSZE