24-letnia Karolina Pisarek wydaje autobiografię. "BEZ CENZURY"

2021-10-14 15:50 es
Karolina Pisarek
Autor: wbf

Choć Karolina Pisarek ma zaledwie 24 lata, jej kariera robi wielkie wrażenie. Drzwi do międzynarodowego modelingu otworzył jej program Top Model. Od tamtej pory przeszła jeszcze długą drogę. Teraz celebrytka zamierza o niej opowiedzieć własnymi słowami. Karolina Pisarek wydaje autobiografię!

Karolina Pisarek to jedna z uczestniczek Top Model, która faktycznie zrobiła karierę w branży. Chociaż programu nie wygrała, zaszła bardzo daleko. Modelka może się pochwalić kontraktami na całym świecie i niezliczonymi kampaniami.

Choć dziś jej życie przypomina bajkę, nie zawsze tak było. Karolina Pisarek nie raz wspominała, że w rodzinnym Szczecinku w czasach szkolnych nie miała lekko...

Teraz jej fani będą mieli okazję, by bliżej poznać tę historię. Karolina Pisarek wydaje autobiografię!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

24-letnia Karolina Pisarek wydaje autobiografię

Nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama. Dowiadujemy się, że Karolina Pisarek pracowała nad książką od pół roku.

To część mojej duszy, moje „dziecko”.. Szczerze, bez cenzury opowiadam w niej o swoim życiu, początkach, sukcesach i porażkach od kulis. Opowiadam o życiowej podróży startując od gimnazjum. Opowiadam jak doszło do mojego udziału w programie @topmodelpolskatvn .O kulisach castingów i całego show, późniejszych przygodach w showbiznesie.

Karolina Pisarek zapowiada również, że ujawni wszystko ze swojego życia prywatnego...

Ujawnię WIELE z mojego życia prywatnego.. Właściwie, to prawie wszystko.Na tematy których nigdy nie poruszałam, na które nigdy nie miałam siły odpowiadać..

Ostatnie sześć lat mojego życia przypominało jazdę rollercoasterem. Stałam się znana i niezależna finansowo. Doświadczałam niebywałej radości i głębokiego smutku. Poznałam, co to zdrada i rozczarowanie oraz jaką siłę daje lojalność i wsparcie bliskich.

Czekacie na premierę?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
NAJNOWSZE