Nowa ukochana Kanye Westa współpracowała z Pete Davidsonem

2022-01-06 21:02 es

Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się już od kilku miesięcy. Raper chyba ostatecznie dał za wygraną i zaczął się spotykać z Julią Fox. Okazuje się, że świat jest bardzo mały... Ona współpracowała z obecnym chłopakiem przyszłej, byłej żony Ye - Pete Davidsonem!

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to najgłośniejszy temat ostatnich miesięcy. Po długim kryzysie celebrytka złożyła dokumenty rozwodowe. Jednak raper nie odpuszczał. Gdy Kim Kardashian zaczęła się spotykać z Pete Davidsonem, Ye zaczął publicznie błagać ją o powrót.

Wygląda na to, że nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, bo Kim i Pete polecieli właśnie razem na Bahamy... Kanye West też znalazł już nową partnerkę! Jest ostatnio widywany z Julią Fox.

Wiedzieliście, że współpracowała z Pete Davidsonem?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Nowa miłość Kanye Westa pracowała z Petem Davidsonem

Wygląda na to, że Julia Fox zawróciła w głowie Kanye Westa. Na tyle, że Ye zatrudnia nawet własnych paparazzich na spotkania z nią...

Jej głównym zajęciem jest aktorstwo. Jednak Julia Fox zajmowała się również modelingiem. Wówczas poznała Pete Davidsona! Współpracowali przy słynnej sesji dla Paper Magazine w 2019 roku.

Pete Davidson został ucharakteryzowany na Kena, a Julia Fox na Barbie. Wspólnie pozowali w ogrodzie, sypialni oraz w łazience...

Mały jest ten świat, nieprawdaż?

Największe dramy z Kanye Westem

Pytanie 1 z 6
Od czego zaczął się konflikt Kanye Westa z Taylor Swift.
NAJNOWSZE