Kanye West SPĘDZIŁ NOC z Julią Fox? Po kolacji udali się do hotelu

2022-01-06 10:30 AM
Julia Fox, Kanye West
Autor: WavyPeter / SplashNews.com/East News

Romans Kanye Westa i Julii Fox wchodzi na wyższy poziom? Media podają, że para po kolacji udała się do hotelu. Wiemy, jak długo tak byli!

W życiu Kanye’go Westa idą zmiany. Podczas gdy Kim Kardashian nie spogląda wstecz, i chętnie pokazuje się w towarzystwie Pete Davidsona, raper znalazł pocieszenie w ramionach 31-letniej aktorki Julii Fox.

Początkowo serwis TMZ zapewniał, że między raperem a aktorką nie ma poważnej relacji, ale ich coraz częstsze spotkania zdecydowanie temu zaprzeczają. Co więc dokładnie ich łączy? Osoby z otoczenia nie mają wątpliwości, że para umawia się na randki, twierdzą nawet, że są bratnimi duszami!

Jeśli więc skupić uwagę na słowach bliskich pary i ostatnich doniesieniach mediów mamy niemal pewność, że Kanye i Julia mają romans. Aktorka i raper zostali kolejny raz przyłapani na randce, a następnie udali się czarnym SUV-em w nieznanym kierunku. Ale media szybko wywęszyły ten „nieznany kierunek”. Okazało się, że pojechali po prostu do hotelu!

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Jacek Jelonek jest...
ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Romans Kanye Westa i Julii Fox niemal pewny?

 Pojechali do hotelu tym samym SUV-em, którym podróżowali wcześniej. Kanye wszedł pierwszy i wbiegł tam, ponieważ na zewnątrz czekała na niego grupa fanów. Julia poszła za nim.

- miał zdradzić świadek, który widział parę.

Media podają, że Julia w hotelu była co najmniej do północy, ale nie wiadomo co dokładnie się tam wydarzyło.

Myślicie, że potwierdzenie ich romansu to kwestia czasu? A może to wszystko ściema i jedna wielka ustawka, zwłaszcza, że Kanye na randki zabiera nie tylko Julię, ale też własnego fotografa. XD

Zobacz też, jak wygląda relacja Kim Kardashian i Pete Davidsona:

NAJNOWSZE