Kanye West bierze na randki z Julią Fox własnego fotografa. TO USTAWKI!

2022-01-06 8:03 mm

Romans Kanye Westa z Julią Fox to ustawka? Wygląda na to, że raper chce tylko wzbudzić zazdrość u Kim Kardashian. Media odkryły, że na randki z modelką Ye zabiera własnego fotografa...

Kim Kardashian zacieśnia relację z Pete Davidsonem, coraz mocniej dając do zrozumienia mężowi, że rozwód jest już przesądzony. Kanye natomiast waha się pomiędzy walką o żonę i rodzinę, a zbudowaniem nowego związku. W każdym razie tak to do niedawna wyglądało.

Ostatnio u boku Kanye Westa pojawiła się nowa dziewczyna. To Julia Fox, 31-letnia włosko-amerykańska modelka i aktorka, która wcześniej związana była m.in. z Adamem Sandlerem.

Randki Kanye i Julii Fox to ustawki?

Mąż Kim Kardashian widywany był ostatnio w towarzystwie kilku atrakcyjnych kobiet, ale tylko z Julią Fox spotykał się wiele razy. Oczywiście paparazzi starają się śledzić każdy krok rapera i podążają za nim w nadziei na pikantne zdjęcia z nową dziewczyną. Gdyby takie fotki trafiły do sieci, Kim Kardashian pewnie mocno by się wściekła.

Ale wygląda na to, że Kanye nie chce liczyć na ślepy traf i na wypadek, gdyby paparazzi zaspali, wozi ze sobą własnego fotografa!

Informatorzy amerykańskich mediów donoszą, że Kanye przynajmniej dwukrotnie zabrał ze sobą na randkę z Julią Fox własnego fotografa. Miało to mieć miejsce w Miami oraz niedawno na Broadwayu.

Po co to robi? 

Krążą plotki, że raper przygotowuje dokument o samym sobie. Nie wiadomo niestety nic więcej o szczegółach tego projektu.

Niektórzy twierdzą jednak, że Kanye po prostu chce wzbudzić zazdrość u swojej ex. Póki co ta opcja wydaje nam się dość prawdopodobna.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39
NAJNOWSZE