Gwiazdy

Justyna Gradek uwielbia operacje plastyczne. Na zdjęciu sprzed lat wygląda zupełnie inaczej

2024-04-23 18:50

Justyna Gradek szerokiemu gronu dała się poznać w 2011 roku, kiedy wraz ze swoją mamą wzięła udział w Konkursie Na Najpiękniejszą Mamę i Córkę, w którym zostały wicemiss. Od tamtej pory kariera pochodzącej z łodzi dziewczyny nabrała tempa. Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych bielizny i kostiumów kąpielowych. Wielu jednak kojarzy ją głównie za sprawą zamiłowania do operacji plastycznych.

Dziś już niewiele osób pamięta, że Justyna Gradek w 2012 roku została także II wicemiss województwa łódzkiego w eliminacjach do konkursu Miss Polonia, a także o tym, że w 2014 roku wzięła udział w konkursie na "Wodziankę" w programie Kuby Wojewódzkiego. Wielu natomiast kojarzy ją jako Ring Girl gali KSW oraz pamięta jej rozbieraną sesję dla magazynu CKM.

Justyna Gradek wypoczywa na Bali i wywołała burzę w sieci. Co się dzieje z jej ręką?

Justyna Gradek zasłynęła także z głośnych romansów. Była partnerką niemieckiego milionera i projektanta mody – Philippa Pleina. Dzięki tej relacji Gradek zaistniała na światowym wybiegu, kiedy w 2018 roku pojawiła się na Mediolańskim Tygodniu Mody. Jednak ich związek zakończył się wielkim skandalem, o którym pisały tabloidy na całym świecie. Gradek następnie związała się z zawodnikiem MMA, Karolem Miśkiewiczem, którego zaręczyny przyjęła zaledwie po miesiącu znajomości. Tworzyli oni jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, jednak i tu Gradek zabrakło szczęścia i rozwiodła się z Miśkiewiczem po dwóch latach. Następnie związała się z rumuńskim milionerem Alexem Bodim. Ich związek zakończył się po zaledwie trzech tygodniach.

Justyna Gradek wydała krocie na operacje plastyczne. Na starych zdjęciach jest nie do poznania!

Justyna Gradek nie ukrywa swojego zamiłowania do medycyny estetycznej. Modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już ponad milion osób, chętnie publikuje fotografie, na których prezentuje swoje walory. W rozmowie z serwisem Pomponik wyznała, że poddała się zabiegom, ponieważ nie czuła się wystarczająco atrakcyjna. Pierwszej operacji poddała się już w wieku 19 lat po namowach swojej mamy.

"Zrobiłam sobie BBL, czyli transplantację tłuszczu do pośladków. Zrobiłam sobie biust, no i poprawiłam nos. Usta delikatnie. Policzki nie. To naprawdę spory wydatek" - mówiła.

Na swoim story influencerka dodała właśnie zdjęcie sprzed 9 lat, na którym trudno jest ją rozpoznać!

Justna Gradek

i

Autor: gradek_justyna/Instagram Justna Gradek na starym zdjęciu nie przypomina siebie