Jacob Tremblay jako młody Justin Bieber w teledysku Lonely

i

Autor: YouTube.com / Justin Bieber, Abaca/EAST NEWS

Jacob Tremblay jako młody Justin Bieber w teledysku "Lonely". Kim jest ten chłopak?

2020-10-16 8:39

Nowy teledysk Justina Biebera "Lonely" rozkręca licznik odtworzeń YouTube do czerwoności, a fani piosenkarza ogłaszają na Twitterze, że "król powrócił". Justin kolejny raz poruszył serca słuchaczy, tym razem dotykając problemu samotności, jakiej doświadczył wspinając się na szczyt sławy już we wczesnym dzieciństwie. W swoim nowym klipie Bieber znakomicie odtworzył pierwszy okres swojej kariery, a w rolę piosenkarza wcielił się Jacob Tremblay. Kim jest ten aktor?

Justin Bieber opublikował właśnie swój najnowszy teledysk. W piątek 16 października 2020 roku swoją premierę ma wideo do piosenki "Lonely", w którym piosenkarz opowiada o samotności, jakiej doświadczył jako nastoletni gwiazdor pop

Poruszający utwór i niemniej melancholijny teledysk komentują od samego rana fani artysty z całego świata. Justin Bieber pokazał, że sława, której od najmłodszych lat zazdroszczą mu dzieciaki z najdalszych krańców Ziemi, ma swoją ciemną stronę: ogromną samotność, jaka towarzyszy nastoletniemu piosenkarzowi wrzuconemu na głęboką wodę bezwzględnego show biznesu.

Jacob Tremblay jako młody Justin Bieber

W rolę młodego Justina Biebera w teledysku "Lonely" wcielił się Jacom Tremblay. 

Kim jest ten chłopak i jak znalazł się na planie najnowszego klipu Biebera?

Jacob Tremblay w teledysku "Lonely" doskonale wciela się w rolę młodego Biebera. I nie chodzi tylko o charakterystyczne ubranie, jakie doskonale pamiętamy z wczesnych lat kariery piosenkarza. W klipie widać, że Jacob Tremblay przed wejściem na plan wideo odrobił lekcje i dobrze przestudiował sposób poruszania się młodego Justina, jego gesty i spojrzenia. 

Nic dziwnego - dla Jacoba Tremblaya teledysk "Lonely" nie jest oczywiście żadnym debiutem. Młody aktor ma już na koncie kilka znanych produkcji, głównie dla wytwórni Disneya. Pojawił się m.in. w filmach "Pokój" i "Cudowny chłopak". Zagrał też w serialu "Strefa mroku".

ESKA XD #006

Jacoba Tremblaya łączy z Justinem Bieberem nie tylko podobieństwo, ale także korzenie. Aktor pochodzi z Vancouver w Kanadzie. 

Warto też zauważyć, że Justin Bieber swoją wielką karierę rozpoczynał w 2008 roku, a więc w wieku 14 lat. Dokładnie tyle samo lat ma dziś Jacob Tremblay.

Pozostaje mieć nadzieję, że chłopak nie czuje się równie osamotniony, jak nastoletni Bieber...

Justin Bieber w roku 2010

i

Autor: Abaca/EAST NEWS
Jacob Tremblay

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE