Justin Bieber - teledysk Lonely

i

Autor: youtube.com / Justin Bieber

Justin Bieber, "Lonely": Tak wygląda samotność na szczycie. Justin pokazał przykrą prawdę

2020-10-16 7:27

Już jest! Najnowszy teledysk Justina Biebera do piosenki "Lonely" właśnie ukazał się na YouTube. Wideo z pewnością będzie jednym z najważniejszych klipów w karierze piosenkarza, bo utwór i jego teledysk pokazują przykrą prawdę o samotności na szczycie, której już w bardzo młodym wieku doświadczył Justin Bieber. Zobaczcie i posłuchajcie, jak naprawdę wygląda światowa kariera rozpoczęta we wczesnym dziecińśtwie.

W piątek 16 października zgodnie z zapowiedzią na YouTube pojawił się teledysk do piosenki "Lonely". Justin Bieber pokazał w nim przykrą prawdę: kariera w młodym wieku, której tak bardzo zazdroszczą mu miliony dzieciaków na całym świecie, ma też bardzo ciemną stronę. Ten utwór opowiada o ogromnej samotności, jaka dopada młodego człowieka na samym szczycie.

Teledysk, podobnie jak sama piosenka "Lonely", utrzymany jest w bardzo stonowanym i spokojnym stylu. Brak tu dynamicznych przejść obrazu i efekciarstwa. Jest za to melancholia, która zgodnie z tekstem piosenki "Lonely" ma pokazać, jak naprawdę wygląda kariera rozpoczęta gwiazdy pop we wczesnym dzieciństwie.

Wcielający się w rolę młodego Justina Biebera chłopak ubrany jest tak, jak Justin z czasów swojej pierwszej płyty, w wychodząc z garderoby trzyma w ręku kij hokejowy - najwięksi fani piosenkarza dobrze pamiętają takie właśnie obrazki z początków jego kariery. Niestety wokół młodego Justina brakuje przyjaciół, z którymi mógłby pograć, czy choćby porozmawiać. 

Jeśli miałeś wszystko

Ale nie miałeś do kogo zadzwonić

To może mnie znasz

Bo ja miałem wszystko

Ale nikt mnie nie słuchał

I to jest właśnie p***na samotność

- śpiewa Justin Bieber w swojej najnowszej piosence. 

Zobaczcie nowy, do bólu szczery teledysk Justina Biebera.

Sonda
Jak podoba Ci się nowy teledysk Justina Biebera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE