Justin Bieber, "Lonely": Tak wygląda samotność na szczycie. Justin pokazał przykrą prawdę

2020-10-16 7:27 mm
Justin Bieber - teledysk Lonely
Autor: youtube.com / Justin Bieber

Już jest! Najnowszy teledysk Justina Biebera do piosenki "Lonely" właśnie ukazał się na YouTube. Wideo z pewnością będzie jednym z najważniejszych klipów w karierze piosenkarza, bo utwór i jego teledysk pokazują przykrą prawdę o samotności na szczycie, której już w bardzo młodym wieku doświadczył Justin Bieber. Zobaczcie i posłuchajcie, jak naprawdę wygląda światowa kariera rozpoczęta we wczesnym dziecińśtwie.

W piątek 16 października zgodnie z zapowiedzią na YouTube pojawił się teledysk do piosenki "Lonely". Justin Bieber pokazał w nim przykrą prawdę: kariera w młodym wieku, której tak bardzo zazdroszczą mu miliony dzieciaków na całym świecie, ma też bardzo ciemną stronę. Ten utwór opowiada o ogromnej samotności, jaka dopada młodego człowieka na samym szczycie.

Teledysk, podobnie jak sama piosenka "Lonely", utrzymany jest w bardzo stonowanym i spokojnym stylu. Brak tu dynamicznych przejść obrazu i efekciarstwa. Jest za to melancholia, która zgodnie z tekstem piosenki "Lonely" ma pokazać, jak naprawdę wygląda kariera rozpoczęta gwiazdy pop we wczesnym dzieciństwie.

Wcielający się w rolę młodego Justina Biebera chłopak ubrany jest tak, jak Justin z czasów swojej pierwszej płyty, w wychodząc z garderoby trzyma w ręku kij hokejowy - najwięksi fani piosenkarza dobrze pamiętają takie właśnie obrazki z początków jego kariery. Niestety wokół młodego Justina brakuje przyjaciół, z którymi mógłby pograć, czy choćby porozmawiać. 

Jeśli miałeś wszystko

Ale nie miałeś do kogo zadzwonić

To może mnie znasz

Bo ja miałem wszystko

Ale nikt mnie nie słuchał

I to jest właśnie p***na samotność

- śpiewa Justin Bieber w swojej najnowszej piosence. 

Zobaczcie nowy, do bólu szczery teledysk Justina Biebera.

NAJNOWSZE