Chrissy Teigen pierwszy raz po poronieniu [ZDJĘCIA] Wraca do formy

2020-10-16 9:56

Chrissy Teigen i John Legend jeszcze kilka tygodni temu z radością oczekiwali na narodziny swojego trzeciego dziecka. Niestety, ciąża modelki okazała się ciążą zagrożoną i mimo ogromnych starań lekarzy dziecka nie udało się uratować. Gwiazda poinformowała o poronieniu osobiście w poruszającym poście na Instagramie. Teraz możemy zobaczyć ją po raz pierwszy od tamtych trudnych chwil.

Swój ostatni występ na gali Billboard Music Awards 2020 John Legend zadedykował swojej żonie, Chrissy Teigen. Para przeszła ogromną stratę - nieco ponad dwa tygodnie temu modelka poroniła w zaawansowanej ciąży. Teraz oboje muszą na nowo odnaleźć się w rzeczywistości. Paparazzi przyłapali ich ostatnio razem na zakupach.

O swoim poronieniu Chrissy Teigen poinformowała na Instagramie osobiście. Modelka zamieściła nie tylko poruszający wpis, ale i bardzo osobiste zdjęcia ze szpitala, za które dziękowało jej wiele kobiet, które mają za sobą również traumę poronienia. Od tamtego momentu Chrissy trzymała się z dala od social mediów, próbując na nowo poukładać sobie życie.

ESKA XD #006

Chrissy Teigen pierwszy raz po poronieniu

Teraz możemy zobaczyć Chrissy Teigen w towarzystwie Johna Legenda na zakupach w Bristol Farms. Para postanowiła zaopatrzyć całą rodzinę na dłuższy czas, co można wnioskować po pełnym koszu, z jakim muzyk wyjechał ze sklepu. On i Chrissy mieli na sobie oczywiście maseczki. Sama modelka nadal wygląda na nieco zasmuconą i zmęczoną.

Zobaczcie zdjęcia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE